"Chyłka - Rewizja" odcinek 5. Jeden z kluczowych świadków odwołuje swoje zeznania! Za wszystkim stoi Langer? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 5. odcinek serialu "Chyłka - Rewizja". Jeden z kluczowych świadków odwołuje swoje zeznania! Za wszystkim stoi Langer? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 5. odcinku serialu "Chyłka - Rewizja"!

Multimedia

"Chyłka - Rewizja" odcinek 5 - premiera we wtorek, 16 marca, o godzinie 21:30 na antenie TVN

W 5. odcinku serialu "Chyłka - Rewizja" podczas drugiej rozprawy kluczowy dla obrony świadek nieoczekiwanie zmienia zeznania. Nie ma wątpliwości, że stoi za tym Langer. Chyłka postanawia powołać kolejnego świadka.

Chyłka ciągle chla ile tylko się da! Szczerbiński już nie ma do niej i jej nałogu siły! Zobacz więcej

Weszo, przywódca społeczności Romów, opowiada przed sądem o spotkaniu z żoną i córką Bukano, które odbyło się w dniu ich zniknięcia. W tym samym czasie Langer ponownie spotyka się z Darią. Tym razem zamierza zabrać dziewczynkę ze sobą.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Kordian drąży sprawę zniknięcia Bukano. Buchelta interesuje jednak wyłącznie zakończenie procesu wyrokiem pomyślnym dla Salusa. Daje swojemu aplikantowi jasno do zrozumienia, że odkrycie prawdy nie leży w interesie kancelarii. Oryński zaczyna rozumieć, że cena za lojalność wobec klienta i pracodawcy może być dla niego zbyt wysoka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×