"Chyłka - Rewizja" odcinek 7. Zordon pomoże Chyłce rzucić wódkę? Co wydarzy się w ostatnim odcinku? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 7. odcinek serialu "Chyłka - Rewizja". Zordon pomoże Chyłce rzucić wódkę? Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu "Chyłka - Rewizja"? Sprawdźcie!

Multimedia

"Chyłka - Rewizja" odcinek 7 - premiera we wtorek, 30 marca, o godzinie 21:30 na antenie TVN

W 7. odcinku serialu "Chyłka - Rewizja" Kormak wraca do Warszawy. Okazuje się, że jest w posiadaniu materiału, który może pomóc Chyłce w odzyskaniu posady w kancelarii. Sam również zamierza skorzystać z możliwości powrotu na poprzednie stanowisko.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Zordon, mimo zawartej ugody i perspektywy odzyskania patronki, nie podziela entuzjazmu Chyłki. Ostatnie wydarzenia utwierdziły go w przekonaniu, że musi nakłonić ją do podjęcia walki z nałogiem. Dla Szczerbińskiego to również ważny moment.

Bukano ucieka! Langer składa Zordonowi propozycję nie do odrzucenia...Zobacz więcej

Czy będzie chciał kontynuować znajomość z prawniczką? W tym samym czasie toczy się śledztwo w sprawie śmierci Piotrkowskiego. Szczerbiński postanawia przesłuchać Langera. Daje mu do zrozumienia, że ma pewność co do jego winy. Piotr, nie zważając na groźby komisarza, postanawia spotkać się z Chyłka i Zordonem, żeby wyjawić im prawdę o morderstwie żony i córki Bukano.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×