"Chyłka - Rewizja". Prace nad 3. sezonem historii Joanny Chyłki zostały wznowione! Co w nowych odcinkach?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Chyłka". Telewizja TVN właśnie wznowiła prace nad planie serialu "Chyłka - Rewizja", czyli 3. sezonu historii mecenas Joanny Chyłki! Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

Pierwsze zdjęcia do serialu "Chyłka - Rewizja" ruszyły na początku tego roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa ekipa nie popracowała zbyt długo. To na szczęście już się zmieniło, bowiem Magdalena Cielecka, czyli serialowa Joanna Chyłka, ogłosiła, że wszyscy wrócili na plan.

Oczywiście powrót na plan został przeprowadzony z uwzględnieniem wszelkich środków bezpieczeństwa, stąd na głowach Magdaleny Cieleckiej i Filipa Pławiaka przyłbice. Tak o powrocie na plan 3. sezonu "Chyłki" pisze Cielecka:

wracamy! w pełnej (😜) izolacji i odpowiednim (🤭) dystansie. trzymajcie kciuki, żebyśmy w dobrym zdrowiu ukończyli prace nad trzecią Chyłką🔥 #chyłka #zordon #powrótdopracy #backtowork #zdjęcia #covid_19 #dystans #przyłbice #serial #tvn #player @serial_chylka @filipplawiak @tvn.pl @player.pl

Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu historii Chyłki! Wojciech Zieliński i Antoni Pawlicki dołączyli do obsady! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że w "Rewizji" do obsady "Chyłki" dołączyli Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski oraz Małgorzata Klara. Tym razem, po zwolnieniu z kancelarii Żelazny & McVay, Joanna Chyłka musi zmierzyć się z nowymi problemami, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Przez przypadek zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient, po stracie żony i córki, ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie staje się jednak głównym podejrzanym w sprawie.

Telewizja TVN jeszcze nie ogłosiła daty premiery nowych odcinków "Chyłki".

OGLĄDAJ premiery seriali i programów TVN bez reklam w ofercie player+

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kolo (gość)

    Kto zagra Lwa Buchelta w 3 części?

    04.06.2020 14:41
  • Gość (gość)

    Ciekawe kiedy w końcu wyemitują drugą serię w telewizji

    04.06.2020 12:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×