"Chyłka - Zaginięcie". Finał na player.pl! Czy będą nowe odcinki? Kiedy 2. sezon - "Chyłka - Kasacja"?

Finał serialu "Chyłka - Zaginięcie" już na player.pl! Czy będzie kontynuacja historii opartej na powieści Remigiusza Mroza? Czy Chyłka powróci? Kiedy 2. sezon - "Chyłka - Kasacja"? Sprawdź!

Multimedia

Główna bohaterką serialu "Chyłka - Zaginięcie" jest adwokat Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). Kobieta jest zdolna, bezkompromisowa, odważna i niepokorna. Aby osiągnąć cel, nie boi się przekraczać wielu granic, z naciąganiem prawa na czele. W prawniczym świecie pełnym mężczyzn w niczym im nie ustępuje.

"Chyłka - Zaginięcie". Najlepszy serial TVN, który rozczaruje fanów książek Remigiusza Mroza?Zobacz więcej

Gdy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To właśnie Chyłka i jej nowy aplikant Kordian Oryński (Filip Pławiak) podejmują się obrony małżeństwa. Wszystkie poszlaki wskazują jednak na winę Szlezyngierów (Katarzyna Warnke i Michał Żurawski). Prawnicy próbują wspólnie doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału.

OGLĄDAJ odcinki serialu "Chyłka - Zaginięcie" na player+

"Chyłka - Zaginięcie" liczy w sumie 7 odcinków. Wiadomo już jednak na pewno, że Chyłka doczeka się kontynuacji i pozostałe tomy powieści Remigiusza Mroza o Chyłce także doczekają się wersji serialowej. Na player.pl czytamy:

To nie koniec... Druga część perypetii niepokornej pani mecenas i Zordona, pt. "Chyłka - Kasacja" zobaczysz wkrótce tylko w player.pl!

Nowe odcinki - "Chyłka - Kasacja" już jesienią 2019 roku. Za reżyserię serialu "Chyłka - Zaginięcie" odpowiada Łukasz Palkowski, a autorami scenariusza są Justyna Stefaniak, Krzysztof Szpetmański, Michał Wawrzecki. W obsadzie serialu znaleźli się również Olga Bołądź, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał.

Serial trafi do telewizji! Kiedy historia Joanny Chyłki w TVN?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • W. Lewicka (gość)

    Kasacja faktycznie dzieje sie wcześniej ale w 3 tomie ,,rewizja" pojawiają sie postaci, które odgrywały dużą role w 1 powieści i wątki z nimi związane również są kontynuowane, więc prawdopodobnie zrobili to dla wygody. Łatwiej bedzie im połączyć historie jeśli te 2 sezony będą sie działy jeden po drugim.

    24.01.2019 10:49
  • buba (gość)

    Czy może mi ktoś wyjaśnić, co ma na celu kręcenie filmu w kolejności od drugiego tomu książki? Przecież "Kasacja" dzieje się wcześniej...

    24.01.2019 08:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×