"Chyłka - Zaginięcie". Magdalena Cielecka i Katarzyna Warnke o nowym serialu TVN na podstawie powieści Remigiusza Mroza. Jaka będzie "Chyłka"? [RELACJA Z PLANU, WIDEO, ZDJĘCIA]

"Chyłka - Zaginięcie" to nowy serialowy projekt telewizji TVN, który powstaje na potrzeby platformy Player. Gwiazdą produkcji, opartej na powieści "Zaginięcie" Remigiusza Mroza, jest Magdalena Cielecka. Byliśmy na planie "Chyłki" i zapytaliśmy Magdalenę Cielecką oraz Katarzynę Warnkę o to, czego widzowie mogą spodziewać się po serialu "Chyłka - Zaginięcie"! Sprawdźcie wideo.

Multimedia

"CHYŁKA - ZAGINIĘCIE" - KIEDY PREMIERA?

Główna bohaterką serialu "Chyłka - Zaginięcie" jest adwokat Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). Kobieta jest zdolna, bezkompromisowa, odważna i niepokorna. Aby osiągnąć cel, nie boi się przekraczać wielu granic, z naciąganiem prawa na czele. W prawniczym świecie pełnym mężczyzn w niczym im nie ustępuje.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Chyłka - Zaginięcie" na player+

Gdy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To właśnie Chyłka i jej nowy aplikant Kordian Oryński (Filip Pławiak) podejmują się obrony małżeństwa. Wszystkie poszlaki wskazują jednak na winę Szlezyngierów (Katarzyna Warnke i Michał Żurawski). Czy prawnicy zdołają wspólnie doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?

Nowy serial TVN na podstawie powieści Remigiusza Mroza! Kto w obsadzie? [PIERWSZE SZCZEGÓŁY]Zobacz więcej

Za reżyserię serialu "Chyłka - Zaginięcie" odpowiada Łukasz Palkowski, który niedawno przygotował dla TVN serial "Pułapka". Autorami scenariusza są Justyna Stefaniak, Krzysztof Szpetmański, Michał Wawrzecki. W obsadzie serialu znaleźli się również Olga Bołądź, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał.

"Chyłka - Zaginięcie" będzie liczyć 7 odcinków. Twórcy już teraz zapowiadają, że Chyłka doczeka się kontynuacji i pozostałe tomy powieści Remigiusza Mroza o Chyłka także doczekają się wersji serialowej.

Młoda, piękna i zdolna Marianna Kowalewska! Kim jest gwiazda nowego serialu TVN? [WYWIAD, DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Adaptacja scenariuszowa rządzi się tym, że muszą nastąpić jakieś skróty. Mam nadzieję, że widzowie i fani książki pójdą z nami na te kompromisy. Samą mnie to troszeczkę bawi, gdy czytam czasem jakieś komentarze pod postami, że jestem taka albo taka, albo że jestem za bardzo blondynką albo za mało, albo że jestem za stara na Chyłkę, albo za... a nie, za młoda nie było akurat. Fani mają prawo do tego. Mają prawo do porównań, tylko nie możemy być też niewolnikami książki. - powiedziała nam Magdalena Cielecka.

"CHYŁKA - ZAGINIĘCIE" - RELACJA Z PLANU

"Chyłka - Zaginięcie" na Player.pl ma trafić jeszcze w 2018 roku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Krystyna (gość)

  Czytałam wszystkie książki z Chyłką i Magdalena Cielecka absolutnie nie pasuje , oczywiście wg mnie, do tej roli.

  10.11.2018 19:51
 • Rysia (gość)

  Dla mnie chyłka to Anna Dereszowska, ale daje szansę Cieleckiej.

  10.11.2018 19:12
 • Lubiedeszcz (gość)

  Dlaczego nie od pierwszej części zaczynają?

  10.11.2018 18:51
 • Ana (gość)

  Lubię Cielecką, ale jakoś mi nie pasuje do tej postaci. Jak czytałam książkę to mi Dygant stawała przed oczami. Zbaczymy, może akurat.

  10.11.2018 10:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×