"Chyłka - Zaginięcie". Magdalena Cielecka, Katarzyna Warnke, Remigiusz Mróz i inni opowiadają o nowym serialu TVN [ZDJĘCIA+RELACJA Z PREMIERY]

Za nami uroczysta premiera serialu "Chyłka - Zaginięcie" - nowej produkcji player i stacji TVN. Redakcja serwisu Telemagazyn.pl miała okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu - udało się nam porozmawiać z obsadą serialu oraz twórcą słynnego cyklu - Remigiuszem Mrozem. Jakie emocje towarzyszyły im podczas premiery "Chyłki - Zaginięcie"? W jaki sposób zachęcili widzów do oglądania nowego serialu Łukasza Palkowskiego? Zobaczcie naszą relację!

Multimedia

W poniedziałek (10.12) odbyła się oficjalna premiera serialu „Chyłka - Zaginięcie” bazującego na prozie Remigiusza Mroza. To opowieść o bezkompromisowej, odważnej i niepokornej pani mecenas i jej aplikancie Kordianie.

Gdy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To właśnie Chyłka i Oryński podejmują się obrony małżeństwa. Wszystkie poszlaki wskazują jednak na winę Szlezyngierów. Czy prawnicy zdołają wspólnie doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?

Magdalena Cielecka i Katarzyna Warnke opowiadają o nowym serialu TVN. Jaka będzie "Chyłka"? [RELACJA Z PLANU, WIDEO, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Chyłka - Zaginięcie" na player+

Na uroczystej premierze serialu "Chyłka - Zaginięcie" nie zabrakło reżysera Łukasza Palkowskiego, obsady aktorskiej, w tym Magdaleny Cieleckiej i Filipa Pławiaka wcielających się w głównej role, oraz autora przygód Joanny Chyłki - Remigiusza Mroza. Jakie emocje towarzyszyły im podczas premiery "Chyłki - Zaginięcie"? -Dzieje się bardzo dobrze, bo serial oddaje i ducha książki i atmosferę. I te lżejsze i te cięższe momenty są dobrze nakreślone. No i przede wszystkim obsada - obsada genialna - ocenił w rozmowie z serwisem Telemagazyn Remigiusz Mróz.

W jaki sposób twórcy zachęciliby widzów do oglądania nowej produkcji player i stacji TVN? Zobaczcie naszą relację z "Chyłka - Zaginięcie"! Przypominamy, że pierwsze 3 odcinki będą dostępne na platformie Player już 26 grudnia 2018 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×