"Chyłka - Zaginięcie". Magdalena Cielecka topless na okładce magazynu! Jak Cielecka zmieniła się przez 15 lat?

Magdalena Cielecka jest jedną z tych polskich aktorek, która absolutnie nie wstydzi się swojego ciała. Udowodniła to już w 2004 roku, gdy pozowała topless na okładce polskiej edycji magazynu "Elle". Teraz aktorka postanowiła wraz z magazynem powtórzyć tę sesję! Zobaczcie efekty!

Multimedia

Magdalena Cielecka to jedna z najzdolniejszych i najpiękniejszych polskich aktorek. Media oraz fani już dawno okrzyknęli ją symbolem seksu, z czym poniekąd sama Cielecka do dzisiaj stara się walczyć.

W 2004 roku aktorka wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej na okładkę magazynu "Elle", gdzie pokazała swoją pierś. Do dzisiaj takie zdjęcia gwiazd wzbudzają kontrowersje, jednak mimo tego Magdalena Cielecka wraz z "Elle" zdecydowała się na remake słynnej okładki!

Magdalena Cielecka i Maciej Stuhr znowu razem na ekranie! Premiera w Canal+!Zobacz więcej

Na oficjalnym profilu magazynu "Elle" na Instagramie możemy przeczytać:

Z okazji naszych 25 urodzin, po 15 latach powtórzyliśmy jedną z najgłośniejszych okładek polskiej edycji ELLE - z @cielecka_magda.official w roli głównej. Piękna, zmysłowa, ELLE! Zdjęcia @adamplu, stylizacja @karolinalimbach, wywiad @md_ruda. #mojeelle #25latelle

Przypomnijmy, że Magdalenę Cielecką ostatnio mogliśmy oglądać w serialu Łukasza Palkowskiego pt. "Chyłka - Zaginięcie", natomiast ostatnio aktorka wzięła udział w projekcie CANAL+ pt. "Pisarze. Serial na krótko".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Cycki wisiorki ale jak na 50l.to jest mega zadbana

    05.07.2019 10:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×