"Chyłka - Zaginięcie" odcinek 3. Przemytnicy papierosów zamieszani w porwanie?Zordon zostanie pobity? [STRESZCZENIE ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]

W serialu "Chyłka - Zaginięcie" coraz większe emocje! W 3. odcinku serialu okaże się, że w sprawę porwania Nikoli mogą być zamieszani przemytnicy papierosów! Sprawdźcie, co wydarzy się w 3. odcinku serialu "Chyłka - Zaginięcie"!

Multimedia

"Chyłka - Zaginięcie" odcinek 3. w środę, 26.12.2018 w player.pl!

Trwa rozprawa, w której Szlezyngerowie zasiadają na ławie oskarżonych. Zeznania Satanowskiego (Maciej Mikołajczyk) potwierdzają teorię prokuratora o winie rodziców. Chyłka (Magdalena Cielecka), by ratować klientów, próbuje podważyć profesjonalizm sierżanta.

Ojciec zabił własną córkę? Czy Chyłka zdoła obronić Dawida? [STRESZCZENIE ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Między Chyłką i Angeliką (Katarzyna Warnke) dochodzi do kłótni. Prawniczka jest wściekła, gdy Szlezyngierowie podczas składania zeznań nie stosują się do jej zaleceń. Chyłka po raz kolejny zapewnia, że nie ma dla niej znaczenia fakt, czy jej klienci są niewinni. Najważniejsza jest wygrana w procesie.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Chyłka - Zaginięcie" na player+

W wyniku nowego odkrycia prawnicy docierają do szajki przemytników papierosów, która może mieć związek z porwaniem dziecka. Zordon (Filip Pławiak) wyrusza jej śladem. Z odległości ubezpiecza go Chyłka. Czy obrońcy zdają sobie sprawę z czyhających niebezpieczeństw?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×