"Chyłka - Zaginięcie" odcinek 5. Ostra konfrontacja Chyłki i Kosmowskiego! Aronowicz zgodzi się na ugodę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 5. odcinek serialu "Chyłka - Zaginięcie". Chyłka dochodzi do siebie. Między nią a Kosmowskim dochodzi do ostrej wymiany zdań. Co z tego wyniknie? Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku serialu "Chyłka - Zaginięcie"!

Multimedia

"Chyłka - Zaginięcie" odcinek 5. w sobotę, 27.04.2019 o godz. 20:00 W TVN! - sprawdź program tv

W 5. odcinku serialu "Chyłka - Zaginięcie" Kosmowski (Piotr Stramowski) przekonuje Angelikę (Katarzyna Warnke), by zrezygnowała z usług Chyłki (Magdalena Cielecka). Sam postanawia odejść z kancelarii Żelazny i McVay i założyć własną. Po ostrej konfrontacji z Kosmowskim Chyłka na własną prośbę i wbrew zaleceniom lekarza wypisuje się ze szpitala i przenosi do pensjonatu, gdzie z pomocą Kordiana (Filip Pławiak) przygotowuje się do kolejnej rozprawy.

Chyłka w ciężkim stanie po operacji! Zordan sam poprowadzi śledztwo?Zobacz więcej

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Chyłka - Zaginięcie" na player+

Prawnicy decydują się na wynajęcie Wita (Mirosław Haniszewski). Namawiają go, by udał się na Białoruś w poszukiwaniu Sakrata. Zordon odwiedza Aronowicza (Piotr Głowacki). Przekonuje się, że prokurator jest w kontakcie z Kosmowskim. Proponuje mu ugodę: Dawid (Michał Żurawski) przyzna się do nieumyślnego zabójstwa w zamian za zmniejszenie wyroku do trzech lat. Aronowicz nie chce o tym słyszeć. Czy ma wystarczające dowody by pogrążyć Szlezyngiera?

Co jeszcze wydarzy się w 5. odcinku serialu "Chyłka - Zaginięcie"? Sprawdźcie galerię zdjęć z odcinka!

Jak Magdalena Cielecka prezentuje się w roli bezkompromisowej pani mecenas? Koledzy z planu oceniają! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • carlos (gość)

    Czy Chyłka umrze w wyniku powikłań po operacji? OMG! Co za idiotyzm. Akto bedzie grał głowna role.

    09.01.2019 09:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×