"Chyłka - Zaginięcie" odcinek 6. Zordon zbliża się do Chyłki! Pójdą razem do łóżka? [CO SIĘ WYDARZY]

To już 6. odcinek serialu "Chyłka - Zaginięcie". Zordon pragnie być coraz bliżej Chyłki. Czy kobieta mu ulegnie i wylądują w łóżku? Sprawdźcie, co wydarzy się w 6. odcinku serialu "Chyłka - Zaginięcie"!

Multimedia

"Chyłka - Zaginięcie" odcinek 6. w sobotę, 4.05.2019 o godz. 20:00 W TVN! - sprawdź program tv

W 6. odcinku serialu "Chyłka - Zaginięcie" Chyłka (Magdalena Cielecka) wraca do zdrowia i do pracy. W kancelarii witają ją wszyscy współpracownicy, a w garażu czeka na nią kosztowna niespodzianka – prezent od Żelaznego (Szymon Bobrowski) i McVaya (Jacek Koman).

Ostra konfrontacja Chyłki i Kosmowskiego! Aronowicz zgodzi się na ugodę? Zobacz więcej

Jednak Chyłce nie w głowie świętowanie. Zbliża się termin apelacji, a ona i Kordian (Filip Pławiak) wciąż nie mają dowodów, które rzuciłyby inne światło na sprawę Szlezyngiera. Sytuacja ulega zmianie, gdy wynajęty przez nich detektyw raportuje, że Dawid (Michał Żurawski), co wieczór, spaceruje dookoła jeziora, a w trakcie jednego z takich spacerów spotkał się potajemnie z Wito (Mirosław Haniszewski)… Prawnicy natychmiast ruszają do Dawida. Zastają go pijanego, w opłakanym stanie. Szlezyngier nie przyznaje się do nocnych schadzek z Witem i wyrzuca ich z domu.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Chyłka - Zaginięcie" na player+

Chyłka i Kordian jadą do dziupli w Lebiedzinie, gdzie udaje im się zwabić przemytnika Wito. Gdy wypytują go o kontakty z Dawidem Szlezyngierem ten twierdzi, że szukał na jego zlecenie dziewczynki. Zdaniem Chyłki, kłamie jak najęty. Prawnicy zastanawiają się co dalej. Oboje stracili pewność, że bronią niewinnego człowieka. Chyłka odsyła Kordiana do Warszawy, chce sama, w skupieniu przygotować się do rozprawy.

Maciej Stuhr przerywa Magdalenie Cieleckiej! Chyłka pomoże bohaterowi "Diagnozy"?Zobacz więcej

Chyłka i Kordian spotykają się ponownie w wieczór poprzedzający rozprawę apelacyjną w Białymstoku. Postanawiają zrzucić z siebie stres ostatnich dni przy kolacji i paru drinkach. Kordian uczy Chyłkę gry w bilard, wykorzystując każdą okazję, by fizycznie być bliżej patronki.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Świetny serial i wspaniała obsada! Cielecka wspaniała jak zawsze!

    19.01.2019 18:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×