"Chyłka - Zaginięcie" odcinek 7. FINAŁ! Dawid wie, co stało się z Nikolą! Chyłka i Kordian poróżnieni! [CO SIĘ WYDARZY]

Na platformie Player.pl jest już dostępny 7. odcinek serialu "Chyłka - Zaginięcie". W sprawie zaginięcia Nikoli dochodzi do przełomu. Chyłka i Kordian nie zgadzają się w kwestii dalszego postępowania. Sprawdźcie, co wydarzy się w 7. odcinku serialu "Chyłka - Zaginięcie"!

Multimedia

"Chyłka - Zaginięcie" odcinek 7. w środę, 23.01.2019 w player.pl!

Chyłka (Magdalena Cielecka) i Kordian (Filip Pławiak) długo nie mieli dowodów, które rzuciłyby inne światło na sprawę Szlezyngiera (Michał Żurawski). Detektyw doniósł im, że Dawid co wieczór spaceruje dookoła jeziora, a w trakcie jednego z takich spacerów spotkał się potajemnie z Wito (Mirosław Haniszewski). Szlezyngier nie przyznał się jednak do nocnych schadzek z Witem.

Serial trafi do telewizji! Kiedy historia Joanny Chyłki w TVN?Zobacz więcej

W 7. odcinku serialu "Chyłka - Zaginięcie" Chyłka i Kordian odwiedzają w więzieniu Dawida. Ich klient ma do nich nietypową prośbę. Okazuje się, że wie co stało się z jego córką. Chyłka zamierza powiadomić o wszystkim prokuraturę. Kordian próbuje powstrzymać ją przed tym krokiem. Byłoby to złamanie kodeksu etyki adwokackiej. Na tym tle dochodzi między nimi do ostrego konfliktu.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Chyłka - Zaginięcie" na player+

Czy Chyłka dla dobra dziecka położy na szali całą swoją karierę? Ale kłótnia nie dotyczy tylko tej sprawy – schodzi z nich całe napięcie, zwłaszcza z Kordiana, którego Chyłka ciągle trzyma na dystans, bawi się jego uczuciami. Czy prawnicy dojdą do porozumienia?

Finał już na player.pl! Czy będzie kontynuacja historii Chyłki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×