"Chyłka - Zaginięcie". Remigiusz Mróz na planie nowego serialu stacji TVN! Zagrał w produkcji? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Chyłka - Zaginięcie" to kolejna serialowa produkcja stacji TVN, której premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Zobaczcie zdjęcia z wizyty Remigiusza Mroza, czyli twórcy postaci Joanny Chyłki na planie. Jak przebiegało jego spotkanie z aktorami?

Multimedia

”Chyłka – Zaginięcie” z Magdaleną Cielecką w roli bezkompromisowej mecenas już wkrótce na player.pl. Siedmioodcinkowy serial w reżyserii Łukasza Palkowskiego, oparty na drugim tomie serii o słynnej mecenas, będzie miał swoją premierę 26 grudnia.

Tymczasem na planie produkcji pojawił się sam autor bestsellerowych kryminałów, twórca postaci Joanny Chyłki – Remigiusz Mróz. W czasie trwających w Warszawie zdjęć spotkał się z produkcją serialu oraz odtwórcami głównych ról – Magdaleną Cielecką i Filipem Pławiakiem.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Chyłka - Zaginięcie" na player+

Bardzo pozytywny Zordon, bardzo groźna Chyłka i bardzo niewiadomojaki autor, czyli historia o tym, jak trochę poprzeszkadzać aktorom w pracy. ;) Chemia między tą dwójką jest taka, jak między postaciami z książek – czyli można by spokojnie wykładać ją na uniwersytecie. A oprócz tego dali mi nawet małą rolę do zagrania. Jak zobaczą efekty, będą żałować... Chyłka debiutuje w player.pl już za miesiąc z hakiem! Przygotujcie tequilę, nerkowce i inne niezbędne rzeczy w drugi dzień świąt, 26 grudnia - podpisał zdjęcie z planu Remigiusz Mróz.

Co działo się na planie serialu "Chyłka - Zaginięcie"? Zobacz zdjęcia!

Zobacz galerię

„Chyłka – Zaginięcie” to historia kryminalna, w której centrum znajduje się postać tytułowej bohaterki. Mecenas Joanna Chyłka nie ma sobie równych na sali sądowej. Jej inteligencja i doświadczenie zapewniają wygraną w każdej sprawie. Ciętym dowcipem i trafną ripostą potrafi wprowadzić w konsternację nie tylko współpracowników w kancelarii Żelazny & McVay, ale nawet swoich klientów. Wraz z nowym aplikantem Kordianem Oryńskim (Filip Pławiak) pojawia się kolejna sprawa, która będzie wymagała od prawników rozpoczęcia śledztwa dotyczącego zaginięcia trzyletniej dziewczynki.

Nowy serial TVN na podstawie powieści Remigiusza Mroza! Kto w obsadzie? [PIERWSZE SZCZEGÓŁY]Zobacz więcej

W obsadzie serialu znaleźli się również Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał.

"CHYŁKA - ZAGINIĘCIE" - RELACJA Z PLANU

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×