"Chyłka - Zaginięcie" w TVN! Kiedy serial na podstawie prozy Remigiusza Mroza zobaczymy w telewizji?

Serial "Chyłka - Zaginięcie", który pokazywany był najpierw w Player.pl, teraz trafi do telewizji! Historia Joanny Chyłki, w którą wciela się Magdalena Cielecka, będzie pokazywana przez TVN już w marcu 2019! oto szczegóły!

Multimedia

"Chyłka - Zaginięcie" odcinek 1. w sobotę, 2.03.2019 o godz. 20:00 w TVN!- sprawdź program tv

"Chyłka - Zaginięcie" to siedmioodcinkowy serial, który powstał na potrzeby platformy Player.pl. W sieci można go oglądać od 26 grudnia 2018 r. Teraz potwierdzone jest już to, że produkcja zostanie wyemitowana także w telewizji. TVN pokazywać będzie premierowe odcinki w soboty o godz. 20:00, zaczynając od 23 lutego 2019 roku.

"Chyłka - Zaginięcie". Najlepszy serial TVN, który rozczaruje fanów książek Remigiusza Mroza?Zobacz więcej

Serial jest adaptacją prozy Remigiusza Mroza. Opowiada o zdolnej, bezkompromisowej, odważnej i niepokornej pani mecenas, Joannie Chyłce (Magdalena Cielecka). W prawniczym świecie pełnym mężczyzn w niczym im nie ustępuje. Gdy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To właśnie Chyłka i jej nowy aplikant Kordian Oryński (Filip Pławiak) podejmują się obrony małżeństwa.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Chyłka - Zaginięcie" na player+

Oprócz Magdaleny Cieleckiej i Filipa Pławiaka, w obsadzie serialu znaleźli się m.in. Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski oraz Piotr Żurawski. Producentem ze strony TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym - Violetta Furmaniuk-Zaorska i jej firma Aktiv Media. Reżyserem serialu "Chyłka - Zaginięcie" jest Łukasz Palkowski.

Magdalena Cielecka, Katarzyna Warnke, Remigiusz Mróz i inni opowiadają o nowym serialu TVN [ZDJĘCIA+RELACJA Z PREMIERY] Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Chyłka - Zaginięcie" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Nareszcie! Nie mogę się już doczekać :) :)

    24.01.2019 20:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×