Chyra: Uciekam od kobiet zachłannych!

Czy Andrzej Chyra mówił o Magdalenie Cieleckiej?

Multimedia

Bardzo niewiele jest potwierdzonych informacji na temat kulis rozstań i powrotów Magdaleny Cieleckiej i Andrzeja Chyry. Raz się kochają, raz się rozstają - trudno w tych odmiennych stanach się odnaleźć. Teraz kiedy Chyra w wywiadzie dla Twojego Stylu powiedział:

"Uciekam od kobiet zachłannych. Na uczucie, na czas, na uwagę i na życie. W ogóle zachłanność nie jest cechą miłą. Zdarzyło się parę pomyłek. Miałem kilka razy żal do siebie. Jakieś marzenie się nie spełniło, ktoś mnie zranił…"

Od razu pojawiło się przypuszczenie, że mówił także o swojej byłej ukochanej Magdalenie Cieleckiej. Fakt podejrzewa, że te słowa dotyczą właśnie jego związku z Cielecką. Nawet jeśli, czy to nie pewnego rodzaju odbicie piłeczki? W końcu jeszcze niedawno znajoma aktorki mówiła dla tego samego tabloidu o Cieleckiej…

"Nie potrafi zapomnieć o Andrzeju, bo był największą miłością jej życia. Między nimi wciąż jest chemia i bardzo silne emocje. Ona chce mieć normalne życie, ale czy przy Andrzeju jej się to uda? Z jego trudnym charakterem? Wątpię."

Jak sądzicie, czy Andrzej Chyra ma trudny charakter?

Czytaj także: Chyra i Cielecka znowu razem?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×