"Cicha noc". Tomasz Ziętek: Czytając scenariusz, zaśmiewałem się [WIDEO]

"Cicha noc" - zdobywca Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni trafia do kin! Jedną z ról w filmie gra Tomasz Ziętek. Co go urzekło w tej produkcji?

Multimedia

Adam, główny bohater nagrodzonej Złotymi Lwami "Cichej nocy", na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany.

Arkadiusz Jakubik w roli własnego ojca w debiucie Piotra Domalewskiego [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Szczególną rolę do odegrania w intrydze mają jego ojciec, brat, z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra z mężem. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

W rolę brata Adama wciela się Tomasz Ziętek, znany m.in. z filmów "Kamienie na szaniec" czy "Demon". Co go ujęło w "Cichej nocy"? Dlaczego zdecydował się zagrać u Piotra Domalewskiego? Zobacz wideo!

Dawid Ogrodnik kontra Tomasz Ziętek, czyli wigilia po polsku. Będzie hit? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×