Cichopek i Kałamaga na szkoleniu!

Jej zabrakło “pazura", a on “trząsł się ze strachu"?

Multimedia

Pierwszy odcinek show Tylko nas dwoje już za nami. Teraz wszyscy oczekują kolejnego sobotniego, kiedy z rywalizacji odpadnie pierwszy śpiewający duet. Ale nie o rozśpiewanych gwiazdach pisać będziemy, a o parze prowadzących. Jak dowiedział się Fakt, Kasia Cichopek i Mariusz Kałamaga zostali wysłani przez produkcję show na szkolenie z konferansjerki. Czy faktycznie w minioną sobotę było, aż tak źle?

Zamiast pewnej siebie gospodyni, zobaczyliśmy słodką Kasię. Niestety, od tej słodyczy mogło aż zemdlić. Jeszcze gorzej wypadł Kałamaga. Miał wspierać Cichopek, a zamiast tego wyglądał, jakby sam potrzebował pomocy. Gołym okiem było widać, że zjada go stres. - Mówił cicho, miał nieprzygotowane teksty. Nawet w przerwach, kiedy nie kręcili na żywo, mylił się i trząsł - mówi Faktowi osoba z produkcji show. - czytamy w tabloidzie.

To, że Cichopek zieje słodyczą na scenie wiadomo nie od dziś, ale czy aż tak bardzo powinien dziwić zestresowany Kałamaga, który w sobotę debiutował w roli prowadzącego tak wielkie show telewizyjne? Jak dowiaduje się z tabloidu w związku z tym Polsat wysłał tych dwoje na szkolenie, gdzie nauczą się pewnej gestykulacji i mowy.

A już w sobotę zobaczymy jego efekty. Oby nie ich brak.

Czytaj także: Kasia Cichopek to ciepła klucha!? Cichopek musi znaleźć sponsora! Cichopek opowiada o małżeństwie z Hakielem!

Komentarze

Skomentuj
  • moherowy beret -no i dobrze (gość)

    No,Mariusz,wyglądałeś jak cep,a taki cwany jesteś w tych ,swoich,"sweterkowych " wygłupach ,jak to łatwo szczekać na moherowe berety,na polityków,a jak przyjdzie gębę otworzyć z jakimś normalnym tekstem to :"yyyyyyyyy" ,no i pieękna marynara-prawie do takiego młota jak ty.

    19.03.2010 08:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×