Cichopek mówi: Szczęście wymaga poświęceń!

Wiele osób wciąż sądzi, że Katarzyna Cichopek to pseudogwiazda, która jakimś przypadkowym trafem wtargnęła w środowisko polskiego show-biznesu.

Multimedia

Kim jest Cichopek? Ot, kiedyś ta młoda dziewczyna, która uczęszczała do kółka teatralnego Państwa Machulskich poszła na casting i zdobyła rolę w serialu M jak miłość. A resztę już chyba wszyscy znamy. Udział w Tańcu z gwiazdami w parze z Marcinem Hakielem dał jej miłość i wielką popularność.

Za tym, coraz większe pieniądze, sławę i coraz ciekawsze propozycje. I chociaż Kasi Cichopek ciągle zarzuca się brak solidnego warsztatu aktorskiego, ona nie osiadła na laurach i robi po prostu to, co lubi najbardziej. Zdobyła tytuł magistra psychologii i coraz częściej zamiast w rolach serialowych oglądamy ją w roli prowadzącej telewizyjne show lub imprezy.

Poza bardzo aktywnym życiem zawodowym Kasia ma synka Adasia i męża Marcina. Czy można chcieć od życia czegoś jeszcze. Kasia w pełni zdaje sobie sprawę z tego, jak łaskawy był i jest dla niej los. Ale nie wszystko przychodzi jej tak łatwo, jakby się niektórym wydawało …

Zawsze uważałam się za szczęściarę. Począwszy od tego, jaką los wybrał mi rodzinę, skończywszy na pracy. Ale szczęściu trzeba trochę pomagać. Dużo ludzi dostaje szansę i nie umie jej wykorzystać. Ja potrafię. Dostaję szansę, ale wiem, że muszę pracować. Bo szczęście wymaga poświęceń - czytamy w magazynie Show.

Czy po tych słowach opinia o "przesłodzonej" Cichopek zniknie?

Czytaj także: Luksusy Kasi Cichopek Cichopek i Kałamaga na szkoleniu! "Każdy występ w telewizji traktuję jak ostatni"

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Może poprostu ludzie zazdroszczą jej że tak łatwo osiągnęła to co niektórym latami ciężkiej pracy nie udaje sie osiagnąć...Ludzka zawiść

    27.03.2010 19:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×