Cichopek o odchudzaniu

Katarzyna wraz z mężem postanowiła podzielić się z Polakami wiedzą o tym, jak zrzucić zbędne kilogramy.

Multimedia

Małżeństwo ma już spore doświadczenie w sprzedawaniu widzom swoich pomysłów, już raz wydali płytę ze swoimi popisami na parkiecie. Tym razem w zestawie będzie zarówno książka, jak i płyta z filmem. "Znając pracowitość i upór jednej z najsłynniejszych par celebrytów, już wkrótce możemy się spodziewać wzrostu zainteresowania poradami Kasi. Oprócz ćwiczeń ze specjalną piłką, aktorka przedstawi elementy aerobiku, a przede wszystkim podpowie odpowiednią dietę, której sama do dzisiaj przestrzega. Kasia na co dzień je dużo owoców, gotowanych na parze ryb i mięs. Żadnych ostrych i ciężkostrawnych potraw. Ponadto pożegnała się z pieczywem, makaronem i ziemniakami"- donosi "Fakt".

Kasia uważa, że to, że po porodzie schudła aż 13 kilo, czyni z niej mentorkę w tej sprawie. Czy Polacy pójdą w jej ślady?

Czytaj także: Cichopek na Nowy Rok bez pracy! Znów na salonach!

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    a ja schudłam 16kg i to bez kasi i jej rad :)

    19.02.2010 20:56
  • :( (gość)

    [*] przestańcie już donosić nam o jej wielkich poczynaniach..... ile można czytać, że Cichopkowie zrobili to, tamto.... jeszcze trochę będziemy wiedzieli o jakiej porze kupkę robią i ile papieru toaletowego zużywają- jak doniesie nam Fakt.

    17.02.2010 20:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×