Cichopek poprowadzi dziecięcego Big Brothera!?

Dla Kasi to nowa posada. Dla telewidzów nowa propozycja programowa. Czy jednak dla nie zbyt kontrowersyjna?

Multimedia

Wedle doniesień Super Expressu Katarzyna Cichopek ma spore szanse na posadę prowadzącej w programie reality-show Big Brother Kids. Program ma być realizowany na stałych zasadach tego typu show, czyli odseparowaniu w sztucznie stworzonych warunkach od reszty świata dzieciaków, które będą mieć specjalną szkołę, mieszkania i place zabaw.

Czy Kasia, jeśli otrzymała faktycznie ofertę prowadzenia Big Brother Kids, przyjmie ją? Czy sama, jako świeżo upieczona mama jest w stanie poprzeć swoim udziałem kontrowersyjne założenia programu, który dotychczas wystarczająco szokował dorosłych w wersji … dla dorosłych?

Czytaj także: Zmysłowa Cichopek wymiata biustem! Cichopek mówi: Szczęście wymaga poświęceń! "Każdy występ w telewizji traktuję jak ostatni"

Komentarze

Skomentuj
 • !! (gość)

  patologia!!!! jak można strzyc taki program! pomysłodawców tego reality powinni zamknąć w takim "czymś" a nie dzieci... do rodziców takich dzieci_ WSTYDŹCIE SIĘ!!!

  18.05.2010 13:32
 • !!! (gość)

  większej głupoty niż big brother kids nikt nie wymyślił!!!!! a cichipek mają już wszyscy dość, przesyt!!!! co za dużo to nie zdrowo

  18.05.2010 12:30
 • Gość (gość)

  Zbiera mi się na wymioty kiedy ją widzę !!!

  17.05.2010 20:42
 • ona (gość)

  śmiechu warte

  17.05.2010 19:00
 • ??? (gość)

  Ludzie wam sie juz w glowie przewraca co za idiotyzm,przeciez to sa dzieci. Przykladem moga byc wystepy Joli Rutowicz przeciez przez takie cos pokazuje sie swoja glupote i nic wiecej.

  17.05.2010 16:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×