Cichopek w roli gorącej Hiszpanki

Przed Kasią Cichopek ważny debiut.

Multimedia

To niebywałe jaką drogę przemierzyła Katarzyna Cichopek. Ta sama, która dzięki udziałowi w castingu do serialu M jak miłość zdobyła w nim jedną z ról. Rolę Kingi Mostowiak. Jak się okazuję kluczowa rolę, bo od niej rozpoczęła się wielka kariera Kasi Cichopek. Angaże w programach rozrywkowych, propozycje udziału w show, w reklamach. Wielu mając dość tego przesytu Cichopek w mediach mówiło o prawdziwej “cichopkomanii".

A teraz, po wielkich pieniądzach po uzyskaniu popularności i stabilizacji w życiu prywatnym (Kasia ma męża Marcina Hakiela i synka Adasia) Kasia Cichopek wystąpi na deskach teatralnych. Jak dowiadujemy się z prasy, jej debiut teatralny będzie miał miejsce w teatrze Emiliana Kamińskiego “Kamienica". Cichopek ma się wcielić w rolę gorącej Hiszpanki grając w spektaklu Testament cnotliwego rozpustnika.

Jak sądzicie, poradzi sobie? Nam się wydaje, że bez dwóch zdań, ale można się spodziewać, że krytycy już ostrzą zęby i czekają na potknięcia Kasi. Czy z falą krytyki da sobie radę?

Czytaj także: Cichopek mówi: Szczęście wymaga poświęceń! Kasi Cichopek rośnie konkurentka Cichopek się nie rozbierze. Mąż nie pozwala!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×