Cichopki jednak nie sprzedają domu!?

Na raty im wystarcza.

Multimedia

Niedawno pojawiła się informacja, że Kasię Cichopek i Marcina Hakiela, jedno z najbardziej popularnych małżeństw show-biznesu dopadł kryzys finansowy. Powodem miały być zwiększone raty kredytu, który zaciągnęli. Ponieważ mieli trudności ze spłatą bardzo wysokich rat (mówiono nawet o 15 tysiącach miesięcznie tylko za same raty!) młode małżeństwo miało ponoć wystawić na sprzedaż swój potężny kilkuset metrowy dom w warszawskim Wilanowie.

Był tylko jedne problem - nikt nie chciał kupić tego domu. To mogło oznaczać tylko nasilenie problemów finansowych Kasi i Marcina. Ale wygląda na to, że sytuacja już wróciła do normy.

Hakiel w rozmowie z kolorową prasą zaprzeczył, jakoby mieli sprzedać dom.

Nie sprzedajemy willi. To nasz dom. Niedawno rodzina nam się powiększyła. Znajdujemy się teraz w takiej sytuacji życiowej, że nawet nie rozważaliśmy sprzedaży. A na raty kredytu nam wystarcza - powiedział Hakiel w rozmowie z Twoim Imperium.

To dobra nowina. Kłopotów z kasą nie ma. Dom zostaje w ich rękach. Pozostaje tylko jedno pytanie. Czy te miesięczne raty faktycznie wynoszą 15 tysięcy złotych? Bo jeśli “na raty im starcza", to wyobrażacie sobie ile miesięcznie muszą zarabiać?

Piękni, młodzi i bogaci. Tylko pogratulować, bo przecież równie pracowici.

Czytaj także: Cichopek i Hakiel sprzedają dom! Zrezygnował z kariery dla dziecka!? Luksusy Kasi Cichopek

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×