"Cień i kość". Powstanie spin-off serialu "Shadow and Bone" Netfliksa? To na razie tylko plotki, chociaż bardzo ekscytujące!

W sieci pojawiły się plotki, że twórcy serialu "Cień i kość" pracują nad wyjątkowym projektem. O czym miałby opowiadać?

Multimedia

Spin-off serialu "Cień i kość"

Serial "Cień i kość", który pojawił się na Netfliksie w kwietniu 2021 roku, zjednał sobie tak duże grono fanów, że twórcy już w czerwcu poinformowali, że na pewno powstanie drugi sezon. Jak donosi Vulcan Reporter, niedawno pojawiły się bardzo wiarygodne plotki, że twórcy produkcji już rozpoczęli prace nad spin-offem serialu, który miałby koncentrować się na losach Szóstki Wron. Netflix na razie nie odniósł się do tych doniesień, jednak nie ma żadnych wątpliwości, że gdyby okazały się one prawdą, wszyscy fani serialu byliby zachwyceni!

Fantastyczne wieści dla fanów serialu!Zobacz więcej

Oczywiście rozsądnie jest póki co hamować swój entuzjazm, ponieważ nie są to oficjalne doniesienia, a nawet jeśli zostaną one potwierdzone, to do ewentualnej premiery będzie jeszcze baaaaaaaardzo daleka droga. Nie zmienia to jednak faktu, że teoretyczny serial skupiający się na Sześciu Wronach byłby bardzo wartościowym dodatkiem do uniwersum, dlatego trzymamy kciuki za ten projekt!

Pierwszy sezon serialu "Cień i kość" jest dostępny na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×