"Ciężarówką przez Wietnam". 18-kołową ciężarówką przejechał Stany Zjednoczone. Teraz rusza do Azji!

Ciekawość świata, otwartość i poczucie humoru - za to polskiego kierowcę pokochali widzowie, którzy obserwowali jego podróże wielkim truckiem po USA. Teraz Dawid Andres rusza w kolejną podróż - "Ciężarówką przez Wietnam". Sprawdź, gdzie oglądać!

Multimedia

"Ciężarówką przez Wietnam" we wtorek już we wtorek, 19 lutego o godz. 21:00. w Discovery Channel! - sprawdź program tv

Pasję do podróżowania ma we krwi. Wraz z bratem jako jedyni na świecie pokonali rowerami Amazonkę, a jego podróże 18-kołową ciężarówką przez Stany Zjednoczone śledziły tysiące fanów. Nadeszła pora na kolejną przygodę. Tym razem na antenie Discovery Channel Dawid Andres odwiedzi południową Azję.

Mistrz sztuki przetrwania w nowym programie Discovery ChannelZobacz więcej

Jak sam mówi zawsze ciągnęło go w świat, ale nie miał pieniędzy. Czy to jednak wystarczający powód, by zrezygnować z marzeń? Nie dla Dawida. Chcąc rozpocząć przygodę z podróżowaniem podjął się pracy na statku pasażerskim. A największą rzekę świata, Amazonkę, pokonał… rowerem! Za ten wyczyn razem z bratem nagrodzeni zostali prestiżową nagrodą podróżniczą – Kolosem. Z kolei by zwiedzić Stany Zjednoczone, postanowił zostać zawodowym kierowcą ciężarówki. Na prawo jazdy zarobił będąc pomocnikiem murarza. Ciekawość świata, otwartość i poczucie humoru - te cechy polskiego kierowcy pokochali widzowie, którzy obserwowali jego podróże wielkim truckiem po USA.

Nadszedł czas, by szoferkę TVN Turbo zamienić na Discovery Channel i wyruszyć do innego kraju – „Ciężarówką przez Wietnam”. Dawid Andres pokona kilometry trudnych i niebezpiecznych tras od Hanoi, przez Haiphong, Sajgon, aż do Delty Mekongu. Nie uniknie przy tym spotkań z wietnamską policją. Dotrze do miejsc, w których nie ma turystów. Odwiedzi między innymi strefę zdemilitaryzowaną, Park Narodowy U Minch, pływający targ czy opuszczony park wodny. Jak zwykle w swoim stylu zboczy też z drogi, by odkryć najciekawsze miejsca, poznać lokalną kuchnię i kulturę, aby móc podzielić się wrażeniami z widzami.

Wysyp serialowych nowości w lutym! Co oglądać w TV i na VOD? Zobacz więcej

- Esencją podróżowania są ludzie. Czasem spotkania z nimi sprowadzają się do wymiany kilku grzecznościowych zwrotów, czasem są dla podróży decydujące. – mówi podróżnik. Interesujących spotkań w programie nie zabraknie. Polski kierowca trafi na lokalne karaoke, doświadczy ulicznej zabawy po wygranym przez Wietnamczyków meczu piłki nożnej, a nawet zagości na parapetówce. Odwiedzi również pałac wietnamskiego artysty Thanh Chuong’a, który osobiście oprowadzi Dawida po posiadłości.

Zobacz galerię

Spot wizerunkowy TVN wiosna 2019

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×