Ciężkie życie w cieniu skandalu...

Afera z gwiazdą w roli głównej to smakowity kąsek dla mediów. Bohaterowie skandali muszą pogodzić się z tym, że ich życie już nie będzie takie samo jak kiedyś

Multimedia

1. Roman Polański Skandal sprzed ponad 30 lat zrujnował Romanowi Polańskiemu emeryturę. Wszystko wskazuje na to, że polski reżyser zamiast odcinać kupony od sławy, będzie musiał odpowiedzieć za gwałt na 13-letniej Samancie Gailey w 1978 r. Choć przed laty udało się Polańskiemu uciec z USA i uniknąć wyroku, teraz będzie musiał wrócić do Stanów Zjednoczonych. Na razie Polański przebywa w areszcie domowym w szwajcarskiej posiadłości. Nie może jednak cieszyć się spokojnym życiem rodzinnym, bo jego kłopoty wciąż przybierają na sile. O wykorzystywanie seksualne oskarżyła reżysera również Charlotte Lewis, która w wieku 16 lat grała w "Piratach".

2. Ilona Felicjańska Gdy Ilona Felicjańska spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu, jej życie runęło w gruzach. Modelka żaliła się, że odwrócili się od niej nie tylko przyjaciele, ale i inwestorzy wspierający jej fundację. Ilona stwierdziła jednak, że obróci porażkę w atut. Teraz nie tylko opowiada w mediach o swoich problemach z alkoholem, ale i zapowiedziała, że fundacja, której jest prezesem, będzie się zajmować pomocą uzależnionym kobietom.

3. Sandra Bullock Sandra stała się bohaterką skandalu za sprawą swojego męża, Jessego Jamesa. Były już ukochany ulubienicy Ameryki, niejednokrotnie zdradził ją z wytatuowanymi kobietami. Gdy sprawa wyszła na jaw, Bullock rozstała się z nim natychmiast. Niestety, wyskoki Jamesa już zawsze będą kojarzyły się z nazwiskiem aktorki. I zamiast mówić o jej rolach, ludzie jeszcze długo będą wspominać to, że nie był jej wierny.

4. Tiger Woods Seksoholizm zniszczył karierę Tigera Woodsa. Przez lata golfista był uważany za jednego z najbardziej wpływowych i utytułowanych sportowców świata. Ale gdy wyszły na jaw jego romanse, wszystko się zmieniło. Teraz reklamodawcy nie chcą, by był twarzą ich produktów. Tiger próbuje więc nieudolnie się tłumaczyć, że jest ofiarą nałogu, ale trudno mu będzie odzyskać straconą reputację.

5. Tomasz Kammel Tomasz Kammel oraz jego ukochana Katarzyna Niezgoda do dziś kojarzą się Polakom głównie z aferą o nazwie Kammelgate. Zarówno prezenter, jak i miłość jego życia stracili pracę po tym, jak pojawiły się podejrzenia, że dopuścili się nieczystych interesów. Jak podają media pracująca w banku Niezgoda zlecała firmie Tomka szkolenia, za które miał zarobić grube miliony. Oczywiście Kammel do dziś uważa, że żadnej afery nie było. A media wymyśliły to, by go zniszczyć.

Zobacz również: Rubik robi polskie "Mamma Mia!"

Czytaj także: Polański zatrzymany przez policję! Felicjańska: Straciłam sponsorów i wielu przyjaciół Najbogatsi bezrobotni w Polsce!?

Komentarze

Skomentuj
 • fr (gość)

  Honorek... tyś chyba oszalał, tego krętacza kamela nigdy więcej w TVP z tego co piszesz śmiem twierdzić ze należysz do jego rodziny

  22.05.2010 20:56
 • Fan redakcji Telemagazynu (gość)

  Polonistą nie jestem. Nie wymagam też wiele od plotkarskiej rubryki strony postrzeganej jedynie jako program telewizyjny,lecz takie rzeczy jak interpunkcja i podstawowe zasady języka polskiego nie powinny umyka Państwa uwadze.

  21.05.2010 23:25
 • Honorek (gość)

  Jednemu z najbardziej pokrzywdzonym "skandalistą" wydaje się Tomasz Kammel. Faktycznie żadnych "przekrętów" Mu nie zarzucono, a to że był emocjonalnie związany z Panią Niezgodą o niczym nagannym nie świadczy. Miał bardzo udany okres Jego występów w TVP jak np. w serialu "Dzieciaki górą" i "Pytanie na śniadanie". Moim zdaniem TVP powinno zatrudnić z powrotem Tomasza a zwolnić np. "społecznego szkodnika" PO-wskiego Lisa męża (po rozwodzie z PT Kingą Rusin) zwolnionej już przez TVP PT Hanny!!

  21.05.2010 17:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×