Claudia Alvarez. Kim jest Maria z telenoweli TV4? [ZDJĘCIA]

Claudia Alvarez gra główną w telenoweli "Po prostu Maria". Kim jest aktorka wcielająca się w Marię w tym meksykańskim serialu? W jakich produkcjach jeszcze występowała?

Multimedia

Claudia Alvarez jest meksykańską aktorką i modelką. Urodziła się w 1981 roku i jako 14-latka zaczęła swoją telewizyjną przygodę występując w reklamach. W 2004 roku zadebiutowała w telenoweli "Las Juanas", gdzie grała Juanę Prudencię. Następnie, po raz pierwszy pojawiła się jako czarny charakter w "Amores Cruzados", gdzie grała z kolumbijskimi gwiazdami Aną Lucíą Domínguez y Patricią Vásquez.

W 2011 roku Claudia wystąpiła w dwóch telenowelach wyprodukowanych przez Televisię: "El Equipo", w której zagrali także Zuria Vega y Alberto Estrella oraz w "Dos Hogares". Alvarez zagrała jeszcze w takich produkcjach jak "Porque el amor manda" i "Hasta el fin del mundo".

W 2015 roku Claudia dostała swoją pierwszą główną rolę w "Simplemente Maria" czyli "Po prostu Maria", którą obecnie można oglądać na TV4. Według doniesień aktorka bardzo poważnie potraktowała swój pierwszoplanowy debiut i tuż po wygraniu castingu zaczęła przygotowywać się do tej roli. Claudia wybrała się w podróż do meksykańskiego miasta Cuetzalan, gdzie wciąż są kultywowane dawne tradycje i rzemiosło. W tej miejscowości powstały także zdjęcia plenerowe do pierwszych odcinków serialu "Po prostu Maria".

Zobacz galerię

CZYTAJ TAKŻE:

"PO PROSTU MARIA". POZNAJ BOHATERÓW NOWEJ TELENOWELI TV4 [GALERIA]
JAK ZMIENIŁY SIĘ LATYNOSKIE AKTORKI ZE ZNANYCH TELENOWEL? [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Monia (gość)

    Jako aktorka jest w miare fajna bywaly gorsze .

    03.01.2017 20:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×