Claudine Auger nie żyje! Dziewczyna Jamesa Bonda z filmu "Operacja Piorun" miała 78 lat

Claudine Auger, która zagrała dziewczynę Jamesa Bonda w filmie "Operacja Piorun" nie żyje. Francuska aktorka miała 78 lat. Odeszła 18 grudnia 2019 roku w swoim domu w Paryżu. Co było przyczyną jej śmierci?

Multimedia

Claudine Auger nie żyje

Claudine Auger, Miss Francji i pierwsza wicemiss Miss Świata z 1958 roku nie żyje. Francuska piękność i pierwsza "dziewczyna Bonda" odeszła w wieku 78 lat, w swoim domu w Paryżu. O jej śmierci poinformowała jej agentka.

Agent 007 James Bond i jego samochody [GALERIA]Zobacz więcej

Claudine Auger zasłynęła rolą Dominique „Domino” Derval w filmie "Operacja Piorun" z Seanem Connerym w roli Jamesa Bonda. Hitowa produkcja z 1965 roku przyniosła jej ogromną popularność. Po występie w czwartym filmie o przygodach agenta 007, Claudine Auger zagrała w kolejnych produkcjach. W 1971 roku wystąpiła wraz z dwoma innymi dziewczynami z Bonda: Barbarą Bach i Barbarą Bouchet w "Belly Of The Black Tarantula".

Claudine Auger ma na swoim koncie w sumie kilkadziesiąt ról. Kreacja Dominique „Domino” Derval w filmie "Operacja Piorun" była jednak najsłynniejszą w jej karierze.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×