Cleo dementuje plotki: Nikt nas na Eurowizję nie zapraszał

Gdy 9 lutego miała premierę anglojęzyczna wersja przeboju "My Słowianie", od razu pojawiły się plotki, że Donatan i Cleo z hitem "Slavic Girls" będą reprezentować Polskę na Eurowizji. Oni sam zaprzeczają.

Multimedia

"My Słowianie" to singiel producenta Donatana i piosenkarki Cleo. Wydawnictwo ukazało się 4 listopada 2013 roku nakładem wytwórni muzycznej Urban Rec. Również tego samego dnia został opublikowany teledysk do piosenki. W niecałe trzy tygodnie od dnia premiery został wyświetlony około 15 mln razy na łamach serwisu YouTube. Trzy miesiące po premierze "My Słowanie" mają prawie 37 mln wyświetleń na kanale YouTube. Specjalnie na potrzeby angielskiej wersji zostały dokręcone nowe fragmenty charakterystycznego teledysku, w których Cleo śpiewa po angielsku. CZYTAJ TAKŻE: PREMIERA ANGLOJĘZYCZNEJ WERSJI "MY SŁOWIANIE"! "sLAVIC GIRLS" NA EUROWIZJI? CLEO I DONATAN PRACUJĄ NAD ANGLOJĘZYCZNĄ WERSJĄ HITU "MY SŁOWIANIE" [WIDEO]

Wiele osób spekulowało, że "Slavic Girls" będzie polskim kandydatem na Eurowizję. Plotki zdementowała sama Cleo we wpisie zamieszczonym na Facebooku (pisownia oryginalna).

"Moi kochani ! Wiele osób z całego świata pisało do nas z zapytaniami o treść "MY SŁOWIANIE" Zrobiliśmy angielską wersję tego kawałka po to żeby pokazać że mamy coś czego niema nikt inny - nasze najpiękniejsze kobiety, stroje i tradycję. Niech idzie w świat nasz piękny uśmiech, radość i siła! Wspierajcie to! Kawałek nie jest przygotowany pod Eurowizję dlatego ucinamy wszystkie spekulacje na ten temat...zresztą nikt nas na Eurowizje nie zapraszał :)" CZYTAJ TAKŻE: CLEO O "MY SŁOWIANIE": CZULIŚMY, ŻE TO MA ZADATKI NA HIT [WIDEO] DONATAN I CLEO NA EUROWIZJI 2014?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×