Cleo NAGO w klipie "EVA" bez cenzury! Zobacz making of teledysku! [WIDEO]

Gdy na początku czerwca Cleo zaprezentowała odważny klip do piosenki "EVA", w sieci zawrzało. Wokalistka z jednej strony nieustannie otrzymywała prośby o pokazanie wersji teledysku bez cenzury, z drugiej musiała zmierzyć się z niemałą liczbą agresywnych komentarzy.

Multimedia

Cleo, z charakterystycznym dla siebie dystansem oraz ironicznym poczuciem humoru, postanowiła odpowiedzieć na komentarze po opublikowaniu teledysku do piosenki "EVA". Jak? Najlepiej przekonać się, oglądając klip pod tekstem.

Cleo opowiada o dzieciństwie: "Byłam chłopczycą!"Zobacz więcej

Dostałam dziesiątki tysięcy próśb i nawet jedną petycję z ponad stoma podpisami o pokazanie teledysku "EVA" bez cenzury. Chciałam zaprezentować, jak silnie potrafi działać wyobraźnia. Nie należy wierzyć wszystkiemu, co widzimy w sieci. Mózg powinien być głównym narzędziem w sortowaniu i weryfikacji wiarygodności informacji. To temat do zastanowienia dla wszystkich, którzy pochopnie oceniają oraz wprowadzają mowę nienawiści i agresję zamiast myślenia i dystansu.

Materiał okazał się relacją zza kulis klipu "EVA". Z filmu jasno wynika, że realizacja teledysku była procesem radosnym i pełnym nietypowych przygód. Zapraszamy do oglądania making of wideo do piosenki "EVA"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×