cleo

Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP. Cleo skrytykowana po wykonaniu piosenki Kory na gali Telewizji Polskiej. Gwiazda odpowiedziała!

Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP zgromadził nie tylko niemal wszystkie pierwszoligowe gwiazdy Telewizji Polskiej, ale także masę artystów. Wśród zaproszonych muzyków była również Cleo, która zgromadzonej widowni zaprezentowała utwór z repertuaru Maanamu „To tylko tango”. Dzięki wsparciu technologii, występ urozmaiciły przebitki z nagrań z występów zmarłej wokalistki. Jeden z internautów skrytykował całą ideę, a Cleo nie pozostawiła tego bez komentarza!

16.11.2022Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP

Gwiazdy świętują 70-lecie TVP. Kto wystąpi? Lista jest długa! Edyta Górniak, Cleo, Natasza Urbańska, Halina Frąckowiak, Michał Wiśniewski i inni

Trwa odliczanie do wielkiego święta Telewizji Polskiej. Już w najbliższą niedzielę (13.11) odbędzie się uroczysta „Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej”, będąca hołdem dla wszystkich, którzy przez dziesięciolecia budowali jej znaczenie i legendę. Kogo zobaczymy na 70-leciu TVP?

10.11.2022Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej

Top of the Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo i inni zrobili show podczas drugiego dnia festiwalu. Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

2. dzień Top of the Top Sopot Festival 2022. Widzowie telewizji TVN mieli okazję obejrzeć koncert #iDANCE i konkurs o statuetkę Bursztynowego Słowika. Zobaczcie, jak na scenie zaprezentowały się największe gwiazdy polskiej sceny z muzycznej Agnieszką Chylińską, Ewą Farną i Cleo na czele.

17.08.2022Top of the Top Sopot Festival 2022

Polsat Super Hit Festiwal 2022. Najciekawsze kreacje gwiazd! Królował kolor i pióra! Zobacz, jak wyglądała Doda, Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak i inne gwiazdy!

Za nami Polsat Super Hit Festiwal 2022. Cóż to było za wydarzenie! To właśnie na scenie tegorocznej imprezy ramię w ramię stanęły dawne rywalki - Doda i Justyna Steczkowska. Na scenie nie zabrakło również innej diwy, z którą Dorota Rabczewska celebrowała na scenie 20-lecie swojej kariery - Beaty Kozidrak. Zobacz najciekawsze kreacje gwiazd na Polsat Super Hit Festiwal 2022! Pióra, zachwycające kreacje, misterne upięcia i oszałamiające makijaże - kto zabłysnął, a kto przesadził? Zobacz naszą galerię!

23.05.2022Polsat SuperHit Festiwal 2022

"The Voice Kids 5" FINAŁ. Kto zostanie następcą Roksany Węgiel i Sary Egwu-James? Oto finaliści programu TVP! Kto jeszcze pojawi się na scenie?

Po tygodniach muzycznych zmagań poznamy zwycięzcę piątej edycji talent show z udziałem dzieci. Oto uczestnicy, którzy już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2, zaśpiewają na finałowej scenie „The Voice Kids 5”. Kto zostanie następcą Roksany Węgiel i Sary Egwu-James? Oto finaliści programu TVP! Kto jeszcze pojawi się na scenie?

22.04.2022The Voice Kids

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×