Co Ewa Farna sądzi o innych jurorach "X-Factor"?

Już niedługo kolejna edycja show "X-Factor"! Rozpoczęły się castingi, w których popisy uczestników oceniają Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik i Czesław Mozil, a także nowa w zespole Ewa Farna. Co piosenkarka sądzi o kolegach z jury?

Multimedia

W rozmowie z tvn.pl Ewa Farna opowiedziała, jak czuje się w roli jurora u boku Tatiany Okupnik, Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila. Piosenkarka podsumowała krótko każdą osobę siedziącą za stołem jurorskim. Szczególnie ciepło wypowiedziała się na temat Wojewódzkiego.

CZYTAJ TAKŻE: ZDJĘCIA ZZA KULIS "X-FACTOR"! [ZDJĘCIA] JAKĄ JURORKĄ "X-FACTOR" BĘDZIE EWA FARNA? [WIDEO]

- Ja mam wielką pokorę do tego, co robi, a robi tyle rzeczy - gra w teatrach, pisze, jest jurorem, ma swój program, gra w radiu. I na tyle on jest znaną osobowością, jest kontrowersyjny, inteligentny i bystry, i kiedy taka osoba powie: "Ewa, byłoby fajnie gdybyś była z nami w X-Factorze i siedziała obok mnie" to dla mnie to jest na tyle wielkie wyróżnienie, że miało wpływ na moją decyzję - powiedziała Ewa o Kubie.

CZYTAJ TAKŻE: EWA FARNA W JURY "X-FACTOR"! [ZDJĘCIA] TATIANA OKUPNIK O POJAWIENIU SIĘ EWY FARNEJ W "X-FACTOR" [WIDEO]

O Czesławie Mozilu:

- Bardzo go cenię. Nie znoszę ściemy. Jest szczery, spontaniczny, jest ja razy dziesięć. Taką strzałą, która leci na raz we wszystkie te kierunki.

I o Tatianie Okupnik:

- Tatianę dopiero co poznałam. Wydaje się być ciepłą osobą.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×