Co Karolina Gorczyca myśli na temat Krystiana Wieczorka?

Karolina Gorczyca i Krystian Wieczorek grają razem w serialu "To nie koniec świata". Jak wygląda ich relacja i czy się lubią?

Multimedia

Karolina Gorczyca i Krystian Wieczorek to odtwórcy głównych ról w serialu "To nie koniec świata". Okazuje się, że serialowi Anka i Paweł bardzo się lubią i chętnie spędzają ze sobą czas również poza planem. CZYTAJ TAKŻE: SERIAL "TO NIE KONIEC ŚWIATA 2" JUŻ OD CZWARTKU 6 MARCA W POLSACIE! DLACZEGO KRYSTIAN WIECZOREK PRZYJĄŁ ROLĘ PAWŁA W SERIALU "TO NIE KONIEC ŚWIATA"?

Karolina Gorczyca, zapytana przez Plejada.pl o swoją relację z Krystianem Wieczorkiem, odpowiedziała: - Bardzo go lubię i szanuję, jest inteligentną osobą i ma szeroką wiedzę filmową.

Aktorka dodała również, w jakiej dziedzinie najlepiej się rozumieją z kolegą z planu.

- Tak, jest encyklopedią wiedzy o tym, co się dzieje w filmie, kto co nakręcił i wyprodukował (śmiech). Poza tym jest świetnym kompanem do sportu! Czasem zdarzyło nam się wieczorami razem pobiegać już po zakończeniu zdjęć. On trenuje, ja teraz też i fajnie mieć kogoś takiego, kto po trzynastu godzinach pracy chce jeszcze iść pobiegać czterdzieści minut na mrozie. Z Krystianem mam fajną relację - wyjaśniła aktorka. CZYTAJ TAKŻE: KAROLINA GORCZYCA NIE PLANUJE ŚLUBU KRYSTIAN WIECZOREK OPOWIADA O BYCIU AKTOREM

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×