Co Magda Gessler sądzi o Wojciechu Amaro i programie "Hell's Kitchen"?

Magda Gessler, prowadząca program "Kuchenne rewolucje", najbardziej znane kulinarne show w Polsce, wypowiedziała się na temat innego autorytetu w dziedzinie gotowania - Wojciecha Amaro i jego programu "Hell's Kitchen".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN" OD 8 KWIETNIA W POLSACIE! WOJCIECH MODEST AMARO POPROWADZI "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA"

Już 8 kwietnia na antenie Polsatu zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu "Hell's Kitchen", który poprowadzi kucharz i juror programu "Top Chef" Wojciech Modest Amaro. Co o zaangażowaniu go do produkcji sądzi Magda Gessler, restauratorka, która od lat przeprowadza "Kuchenne rewolucje" w całej Polsce?

CZYTAJ TAKŻE: WOJCIECH MODEST AMARO W "HELL'S KITCHEN" NIE BĘDZIE KOPIĄ GORDONA RAMSEYA MATEUSZ GESSLER NIE POPROWADZI "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA"! - Uważam, że Wojciech może być dla wszystkich wielką niespodzianką. Jest wybitnym kucharzem i ma niesamowitą wiedzę kulinarną. Ale człowiek, który prowadzi taki program, musi być też showmanem. Czy on nim będzie ? To się okaże. Z zainteresowaniem będę śledzić, jak rozwija się w programie. Życzę mu dużo szczęścia i siły - powiedziała "kreatorka smaku i stylu" w wywiadzie dla "Grazii".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×