Co mąż Natalii Siwiec sądzi o Janie Klimencie?

Mariusz Raduszewski w każdym odcinku programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" z widowni kibicuje żonie - Natalii Siwiec i jej partnerowi - Janowi Klimentowi. Co sądzi o przystojnym tancerzu?

Natalia Siwiec w parze z Janem Klimentem rywalizuje o Kryształową Kulę w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jak jej mąż - Mariusz Raduszewski - reaguje na to, że przystojny tancerz spędza tyle czasu z jego ukochaną żoną? Mężczyzna zdradził również, jakie są jego obowiązki w tym "trójkącie".

CZYTAJ TAKŻE: SEKSOWNA SESJA NATALII SIWIEC I JANA KLIMENTA! [GALERIA] NATALIA SIWIEC LANSUJE SIOSTRĘ! [ZDJĘCIA] - Janek jest super słodziakiem, jest chemia miedzy Jankiem i Natalią i razem stanowimy świetny team. Ja jestem ich kurierem i dowożę im plastry na nogi a także dania ze wszystkich kuchni świata, jak tylko sobie wymyślą - zdradził podczas kulis programu.

Za to zachwycona Natalia pół-żartem, pół-serio, stwierdziła, że "zawsze marzyła o trójkącie".

CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC Z TEŚCIAMI W PROGRAMIE "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"! [ZDJĘCIA] NATALIA SIWIEC TYJE OD TAŃCA?!

Komentarze

Skomentuj
  • natroche@...

    Fascynujące jest parcie na szkło ludzi, którzy oprócz tego że są i że są nie posiadają talentów wartych reprezentowania. Jaka kultura masowa tacy idole.

    05.04.2014 10:08
  • Rafał (gość)

    Głupia pizda a mąż publiczny rogacz

    04.04.2014 20:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×