Co nas czeka w nowym sezonie programu "Dynamo: więcej niż magia"?

Steven Frayne, jeden z najlepszych iluzjonistów w historii, gwiazda emitowanego na Discovery Channel programu „Dynamo: więcej niż magia”, odwiedził Polskę. Magik przebywał w Warszawie i w Łodzi w dniach 6-7 października 2014 r.

Multimedia

Przyjazd Dynamo do Polski był jednym z elementów promocji czwartej i ostatniej serii programu „Dynamo: więcej niż magia”, który będzie miał swoją premierę 16 października na Discovery Channel.

W czasie swojego pobytu w naszym kraju magik wziął udział w licznych aktywnościach – m.in. udzielił wywiadów mediom ogólnopolskim i spotkał się ze zwycięzcami konkursu zorganizowanego na Facebooku, którym zaprezentował zapierające dech w piersiach sztuczki. Był również pierwszą zagraniczną gwiazdą, jaka zagościła u jednego z najsłynniejszych polskich vlogerów – Łukasza Jakóbiaka, prowadzącego internetowy talk-show „20 m2”. Dynamo pokazem swoich iluzjonistycznych umiejętności uświetnił również 41. Międzynarodową Konferencję i Wystawę PIKE 2014 w Łodzi.

CZYTAJ TAKŻE: ILUZJONISTA DYNAMO W "DZIEŃ DOBRY TVN" OCZAROWAŁ ANNĘ KALCZYŃSKĄ [WIDEO]

Steven Frayne, znany pod pseudonimem Dynamo, to jeden z najlepszych i najbardziej znanych magików w historii. Popularność na całym świecie przyniosła mu seria „Dynamo: więcej niż magia”, emitowana na Discovery Channel. W swoim programie iluzjonista zaprezentował sztuczki, których przed nim nie wykonał żaden magik – przeszedł po wodach londyńskiej Tamizy, przepowiedział wyniki piłkarskich Mistrzostw Świata i Europy, zamieniał śnieg w diamenty oraz zszedł po pionowej ścianie wieżowca.

W programie gościły największe gwiazdy muzyki, filmu i sportu. Iluzjonista prezentował sztuczki przed m.in. Samuelem L. Jacksonem, Rio Ferdinandem, Lindsay Lohan czy Willem Smithem.

W czwartej serii programu „Dynamo: więcej niż magia” magik po raz kolejny zabierze widzów w podróż po świecie magii. Odwiedzi Francję i Kalifornię; zagości w odległych Indiach, gdzie trafi do slumsów, weźmie udział w hinduistycznym święcie oraz pozna bollywoodzkiego gwiazdora – Irfana Khana. W finałowym odcinku programu magik pojawi się w miejscu, w którym zaczęła się jego zdumiewająca przygoda – w Londynie.

W nowej serii programu „Dynamo – więcej niż magia” tradycyjnie nie zabraknie również gwiazd z pierwszych stron gazet. Magik pokaże niesamowite triki m.in. członkom zespołów One Direction, Coldplay czy Slipknot.

Premierowe odcinki programu „Dynamo: więcej niż magia” będą emitowane w każdy czwartek od 16 października 2014 r. na Discovery Channel.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×