Co obejrzeć w długi weekend? Sprawdź program tv na 15-17.08.2014

Zbliża się kolejny długi weekend. Sprawdź, co obejrzeć w weekend 15-17.08.2014. Zobacz weekendowy program tv.

Multimedia

15 SIERPNIA 2014 - PIĄTEK

TVP1:

 • Opowieści z Narni: Lew, czarownica i stara szafa, godz. 13:55 Wszystko zaczyna się, gdy czwórka rodzeństwa Pevensie trafia przez magiczną szafę do baśniowej krainy Narnii. Od ponad 100 lat panuje tam zima za sprawą złej czarownicy.

 • Mistrzostwa Europy w Zurychu, godz. 20:15 Tym razem rozegrane zostaną między innymi finały rywalizacji w rzucie młotem, w której nie powinno zabraknąć Anity Włodarczyk i Joanny Fiodorow, oraz w biegu na 200 metrów mężczyzn.

 • Cudownie ocalony, godz. 22:15 Początek lat 60. na Mazurach. Mikołaj został w czasie wojny ciężko ranny. Przysiągł, że jeśli przeżyje, postawi kapliczkę Matce Boskiej. Po latach postanawia wypełnić zobowiązanie.

TVP2:

 • Zaginiony ląd, godz. 15:45 Paleontolog Rick Marshall, młoda badaczka Holly Cantrell i Will Stanton - przewodnik po parku rozrywki, zostają przeniesieni do alternatywnej rzeczywistości, w której są zdani tylko na siebie.

 • 1920 Bitwa Warszawska, godz. 20:25 Warszawa, rok 1920. Młody kawalerzysta Jan zakochuje się w pięknej Oli. Wieść o zbliżającej się wojnie z bolszewikami przyspiesza ich decyzję o ślubie. Tuż po ceremonii Jan wyjeżdża na front.

POLSAT:

 • Czarownica, godz. 10:50 Opowieść o współczesnej czarownicy, która pragnie wyrzec się magii i żyć jak każda kobieta. Wkrótce poznaje aktora, który widzi w niej idealną kandydatkę do roli serialowej wiedźmy.

- Sekretne życie pszczół, godz. 13:00 Południowa Karolina, rok 1964. Nastoletnią Lily wychowują oschły i agresywny ojciec oraz czarnoskóra gosposia. Gdy kobieta zostaje zaatakowana przez białych, Lily w jej towarzystwie ucieka z domu.

 • Disco pod Gwiazdami. Płock 2014. Festiwal muzyki tanecznej, godz. 20:05 W Płocku odbędzie się festiwal, który potrwa 2 dni, a gorące przeboje pop, disco i eurodance zaprezentują gwiazdy światowej i polskiej sceny muzycznej.

 • Anakonda III: Potomstwo, godz. 22:05 Milioner finansuje badania nad szczepionką, która ma powstrzymać proces starzenia się. Testowana jest ona na dwóch zmodyfikowanych genetycznie anakondach. Pewnego dnia gady wydostają się na wolność.

TVN:

 • Mrówka Z, godz. 10:45 Mrówka Z-4195 jest zwykłym robotnikiem żyjącym w miliardowej, podzielonej na kasty społeczności. Pewnego dnia zakochuje się w pięknej księżniczce Bali. Postanawia za wszelką cenę zdobyć ukochaną.

 • Szybki jak błyskawica, godz. 14:40 Cole Trickle uczestniczy w wyścigach samochodowych. Rywalizacja z innymi kierowcami i osiąganie coraz większych prędkości są dla niego najważniejsze. Tak jest do czasu pierwszego wypadku.

 • Zabójcz broń III, godz. 20:00 Tym razem bezbłędny duet policyjny, Martin Riggs i Roger Murtaugh, musi ustalić, kto kradnie z policyjnych magazynów broń zarekwirowaną przestępcom. Pomaga im w tym nowa koleżanka, Lorna Cole.

 • Kongo, godz. 22:35 Ekspedycja wyrusza do kongijskiej dżungli w poszukiwaniu diamentów. Część uczestników wyprawy ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. W Los Angeles organizowana jest ekipa ratunkowa.

TVN7:

 • Słodkie zmartwienia, godz. 15:55 Największą popularnością wśród uczniów cieszą się piękne i bogate, a także chętne do ratowania zranionych serc koleżanek, Cher i Dionne. Przyjaciółki postanawiają zmienić image niepewnej siebie Tai.

 • Greystoke: legenda Tarzana, władcy małp, godz. 20:00 Opowieść o chłopcu wychowanym przez małpy. Odnaleziony w dżungli, zmuszony jest do powrotu do cywilizacji. Jednak jej prawa wydają mu się bardziej niesprawiedliwe niż te rządzące światem natury.

TV4:

 • Marsz pingwinów, godz. 18:15 Każdej zimy setki pingwinów królewskich opuszczają bezpieczny ocean i wspinają się po śniegu, by rozpocząć długą podróż do tych rejonów Antarktyki, w których nie ma śladów życia.

16 SIERPNIA 2015 - SOBOTA

TVP1:

 • Mistrzostwa Europy w Zurychu, godz. 14:40 Tym razem rozegrane zostaną między innymi finały rywalizacji w rzucie młotem, w której nie powinno zabraknąć Anity Włodarczyk i Joanny Fiodorow, oraz w biegu na 200 metrów mężczyzn.

 • Real Madryt - AC Fiorentina, godz. 20:40 Real Madryt, zwycięzca ostatnich edycji Ligi Mistrzów i Pucharu Króla, spotka się towarzysko z Fiorentiną, czwartą drużyną ligi włoskiej, na Stadionie Narodowym w Warszawie.

TVP2:

 • Alternatywy 4, godz. 15:25 Stanisław Anioł wciąż doskonali sposoby uzależniania od siebie niesubordynowanych lokatorów. Prosi, grozi, knuje intrygi i kontroluje korespondencję.

 • Wyścig śmierci II, godz. 22:20 W roku 2012 więzienia zostają sprywatyzowane. Carl "Luke" Lucas, aresztowany podczas napadu na bank, trafia do zakładu należącego do korporacji organizującej telewizyjny show "Mecz śmierci".

POLSAT:

 • Aloha, Scooby-Doo, godz. 10:45 Scooby-Doo i jego przyjaciele wyruszają na Hawaje, by wziąć udział w zawodach surfingowych. Wybuch wulkanu oraz zaginięcie uczestniczki rywalizacji zmuszają Mystery Inc. do podjęcia śledztwa.

 • Disco pod Gwiazdami. Płock 2014. Festiwal muzyki tanecznej, godz. 20:05 W Płocku odbędzie się festiwal, który potrwa 2 dni, a gorące przeboje pop, disco i eurodance zaprezentują gwiazdy światowej i polskiej sceny muzycznej.

 • Maksimum ryzyka, godz. 22:05 Morderczy pościg wąskimi uliczkami znanego kurortu na Lazurowym Wybrzeżu. Uciekający przed napastnikami mężczyzna ginie. Ofiara do złudzenia przypomina policjanta, Alaina Moreau.

TVN:

 • Duchy moich byłych, godz. 20:00 Connor bierze udział w ceremonii ślubnej młodszego brata. Podczas uroczystości nawiedzają go duchy byłych dziewczyn. Przewodniczką po świecie narzeczonych jest jego pierwsza miłość, Jenny.

 • Trener, godz. 22:10 Ken Carter zostaje trenerem szkolnej drużyny koszykówki w Richmond. Ku zaskoczeniu nowych podopiecznych duży nacisk kładzie nie tylko na wyniki sportowe, ale również na naukę

TVN7:

 • Dwóch i pół, godz. 9:00 Minął rok od chwili, gdy Walden Schmidt, nieszczęśliwie zakochany miliarder, próbował utopić się w oceanie po porzuceniu przez żonę. Obecnie mieszka razem z zakompleksionym Alanem Harperem i jego rozleniwionym nastoletnim synem Jake'm w domku na plaży w Malibu.

 • Głupi i głupszy II: Kiedy Harry poznał Lloyda, godz. 19:30 Harry, który dotychczas uczył się w domu, zaczyna edukację w liceum, do którego uczęszcza już Lloyd. W ten sposób rozpoczyna się przyjaźń niezbyt rozgarniętych, ale bardzo aktywnych nastolatków.

 • Penelopa, godz. 21:15 Baśniowa opowieść o kobiecie, która urodziła się ze świńskim ryjkiem zamiast nosa. Wszystko za sprawą przodka, przez którego nad rodziną wisi klątwa. Jedynie prawdziwa miłość może ją odczarować.

TV PULS:

 • Angielska robota, godz. 20:00 Aby wyjść z kłopotów finansowych, Terry postanawia napaść na Lloyds Bank. Napad udaje się, ale zamiast pieniędzy w posiadanie Terry'ego dostają się kompromitujące zdjęcia księżniczki Małgorzaty.

ALE KINO+

 • Kurczak ze śliwkami, godz. 13:05 Opowieść o muzyku, który w oczekiwaniu na śmierć wspomina swoje życie i dawną miłość.

 • Templariusze. Miłość i krew, godz. 20:10 Młody Arn wdaje się w romans z urodziwą Cecilią. Owocem związku, ku powszechnemu zgorszeniu, jest nieślubne dziecko. W ramach pokuty Cecilia trafia do zakonu, zaś Arn zostaje wysłany do Ziemi Świętej.

 • Przekręt, godz. 22:35 Złodziej i kurier brylantów, Franky, leci do Nowego Jorku, by dostarczyć olbrzymi diament jednemu z szefów tamtejszej mafii, Aviemu. Po drodze zatrzymuje się w Londynie, gdzie pada ofiarą oszustów.

CANAL+

- X-Men - Ostatni bastion, godz. 15:05 X-Meni to mutanci wyposażeni w nadprzyrodzone umiejętności. Gdy profesor Charles Xavier wynajduje lek odwracający mutację, wojowniczy Magneto zbiera armię przeciwko zwolennikom antidotum.

 • Książę nie z tej bajki, godz. 19:10 Laura wciąż czeka na księcia z bajki. Na imprezie spotyka przystojnego Sandra, który od razu przypada jej do gustu. Wkrótce dziewczyna poznaje Maxime'a i zaczyna mieć problem z wyborem partnera.

17 SIERPNIA - NIEDZIELA

TVP1:

 • Latoteka, godz. 11:25 Letni program muzyczny prowadzony przez Marię Szabłowską i Krzysztofa Szewczyka, składający się z rozmów z gwiazdami, koncertu życzeń z dedykacjami oraz przeglądu prasy kolorowej.

 • MistrzostwaEuropy w Zurychu, godz. 14:50 Tym razem rozegrane zostaną między innymi finały rywalizacji w rzucie młotem, w której nie powinno zabraknąć Anity Włodarczyk i Joanny Fiodorow, oraz w biegu na 200 metrów mężczyzn.

 • Kogel-mogel, godz. 20:20 Po egzaminach wstępnych na wydział pedagogiki Katarzyna wraca do rodzinnej wsi. Tu czeka ją niespodzianka - rodzina bez jej wiedzy rozpoczęła przygotowania do zaręczyn z bogatym sąsiadem, Kolasą.

TVP2:

 • Lato Zet i Dwójki, godz. 20:10 Po raz kolejny najlepsza wakacyjna muzyka odwiedza kilka polskich miast. Podczas koncertów wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy oraz finaliści ostatnich edycji programu "The Voice of Poland".

POLSAT:

 • Lenny - cudowny pies, godz. 10:40 Dzięki specjalnemu implantowi pies zostaje obdarzony mową. Wspólnie z chłopcem muszą stawić czoła szalonemu doktorowi Wagnerowi, który planuje zamienić wszystkie dzieci w bezduszne roboty.

 • 2001: Odyseja kosmiczna, godz. 12:20 Prezydent Stanów Zjednoczonych został uwięziony w bazie na Księżycu, a jego miejsce na Ziemi zajął sklonowany sobowtór. Misję odnalezienia głowy państwa powierzono szeryfowi Richardowi Diksowi.

- Twoja twarz brzmi znajomo, godz. 20:05 Program, w którym światowe przeboje są wykonywane przez rodzime gwiazdy. Artyści muszą precyzyjnie zaśpiewać przebój, „przeistoczyć się” w oryginalnego wykonawcę oraz wiernie oddać klimat przeboju.

TVN:

 • Wielka ucieczka, godz. 12:15 Film oparty na autentycznych wydarzeniach z czasów II wojny światowej. Brytyjscy i amerykańscy żołnierze uciekają wydrążonym w ziemi tunelem z pilnie strzeżonego niemieckiego obozu jenieckiego.

 • Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak, godz. 16:15 Opowieść o dwójce nastolatków z sąsiedztwa, między którymi rodzi się uczucie. Mimo różnic w charakterze oboje odkrywają, czym jest pierwsza miłość.

 • Vinci, godz. 20:00 Znany złodziej dzieł sztuki wychodzi z więzienia, by wykonać kolejne zlecenie, którym jest kradzież "Damy z łasiczką" z Muzeum Czartoryskich. Nie wie, że jego wspólnik pracuje w policji.

 • Śledztwo nad przepaścią, godz. 22:20 W miasteczku Amarillo w Teksasie policja znajduje w miejscowym motelu trzy trupy. Szeryf Buck Olmstead prowadzi śledztwo wraz z agentem Frankiem LaCrosse'em, któremu morderca porwał syna.

TV PULS:

 • Dzień świra, godz. 22:40 Nauczyciel polskiego, 49-letni Adam Miauczyński, mieszka samotnie na jednym z blokowisk. Codzienna rutyna i kontakty z ludźmi wywołują u niego napady agresji i pogłębiają frustrację.

CANAL+

 • Jobs, godz. 18:25 Steve Jobs rozpoczyna studia, ale porzuca je i wyjeżdża do Indii, gdzie pod wpływem LSD obmyśla, jak zmienić świat. Geniusz przyjaciela, inżyniera Steve'a Wozniaka, inspiruje go do założenia firmy.

 • Koneser, godz. 21:00 Virgil Oldman jest dyrektorem domu aukcyjnego. Żyje samotnie, a od towarzystwa ludzi woli obcowanie ze sztuką i luksusem. Wszystko zmienia się za sprawą jednego telefonu.

HBO:

 • Albatros, godz. 11:45 17-letnia Emelia marzy, by zostać pisarką. Zatrudnia się w hotelu prowadzonym przez byłego literata Jonathana Fishera, który pomaga jej w pisaniu. Wkrótce mistrz i jego uczennica nawiązują romans.

 • Sparkle, godz. 14:35 Sparkle marzy o karierze muzycznej. Matka przestrzega ją przed pułapkami show-biznesu. Dziewczyna i jej siostry tworzą trio, które zdobywa popularność. Niestety, słowa matki okazują się prorocze.

 • Klopsiki kontratakują, godz. 20:10 Szalony naukowiec Flint Lockwood otrzymuje wiadomość, że jego niezbyt udany wynalazek - maszyna zamieniająca wodę w jedzenie - wciąż działa i stanowi niebezpieczeństwo. Wynalazca rusza na pomoc.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×