Co obejrzeć w majówkę 2014? Sprawdź program tv na długi weeknd!

Przed nami długi weekend majowy. Sprawdź, co warto obejrzeć w tv w majówkę 2014.

Multimedia

Przed nami majówka, a co za tym idzie wiele ciekawych programów w tv. Specjalnie dla Was zebraliśmy najlepsze propozycje tv na długi weekend majowy.

Sprawdź, co warto obejrzeć w majówkę 2014:

1 maja 2014 - czwartek

TVP1:

 • Tu bije serce Europy, godz. 21:30 Koncert z okazji 10. rocznicy wstąpienia Polski w struktury UE. Na scenie wystąpią m.in.: Maryla Rodowicz, Donatan & Cleo, Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski, Ewa Farna, Ewelina Lisowska i Feel.

 • Be Cool, godz. 23:10 Były gangster i producent filmowy Chili Palmer porzuca Hollywood, żeby sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Tym razem marzy mu się podbój rynku muzycznego.

TVP2:

 • Mamma mia!, godz. 16:00 19-letnia Sophie marzy o tym, by do ołtarza poprowadził ją ojciec, którego nigdy nie poznała. W tajemnicy przed matką dziewczyna zaprasza na wesele trzech mężczyzn, z których jeden musi być jej ojcem.

 • VIII Płocka Noc Kabaretowa, godz. 20:05 Widzowie będą mieli możliwość przeniesienia się do starożytnego Rzymu. Amfiteatr zmieni się w Koloseum, w którym artyści zaprezentują alternatywną wersję wydarzeń sprzed dwóch tysięcy lat.

 • Kogel - mogel, godz. 21:40 Po egzaminach wstępnych na wydział pedagogiki Katarzyna wraca do rodzinnej wsi. Tu czeka ją niespodzianka - rodzina bez jej wiedzy rozpoczęła przygotowania do zaręczyn z bogatym sąsiadem, Kolasą.

 • W matni, godz. 23:40 Informatyk Abby Turner czuwa nad zabezpieczeniem systemu w firmie "Custodis Systems". Któregoś dnia jej chłopak zostaje zamordowany, a bohaterka oskarżona o dokonanie oszustwa bankowego.

TVN:

- Jak ugryźć robala, godz. 11:10 W związku z przeprowadzką 11-letni Billy trafia do nowej szkoły. Aby pozyskać kolegów, staje do zakładu ze szkolnym zabijaką. Musi zjeść dziesięć dżdżownic. Od wyniku zależeć będzie jego przyszłość.

 • Grease, godz. 14:55 Sandy i Danny przeżyli wakacyjny romans. Sądzili, że już nigdy się nie zobaczą. Ku ich zaskoczeniu, jesienią spotykają się w tym samym liceum. Szybko okazuje się, że należą do dwóch różnych światów.

 • Kuchenne rewolucje, godz. 21:30 Po pomoc Magdy Gessler zgłaszają się restauratorzy z całej Polski. Nie potrafią poradzić sobie z kryzysem. Magda przyjeżdża na cztery dni i staje się na ten czas szefem.

 • Showtime, godz. 22:30 Detektyw Preston i patrolowy Sellars występują razem w programie na żywo o pracy policji. Sellars chce dobrze wypaść na ekranie, a Preston robi wszystko, by zaprezentować się jak najgorzej.

POLSAT:

 • Przyjaciółki, godz. 21:05 Elżbieta przyznaje, że żałuje słów, które wypowiedziała w dniu ślubu. Anka jest przesłuchiwana podczas rozprawy rozwodowej. Paweł wnioskuje o wyłączne prawo do opieki nad dziećmi.

TVN 7:

 • Kopciuszek, roztańczona historia, godz. 20:00 Mary mieszka z przybraną matką Dominique i jej dwiema córkami. Traktowana jest jak popychadło i zmuszana do najcięższych prac. Tymczasem w szkole trwają przygotowania do walentynkowego balu.

TV4:

- Pogromcy duchów, godz. 12:20 Trzech nowojorskich parapsychologów: Peter Venkman, Raymond Stantz i Egon Spengler, po utracie funduszy na badania organizuje przedsiębiorstwo usługowe "Pogromcy duchów".

 • Miś, godz. 20:00 Prezes klubu sportowego "Tęcza" Ryszard Ochódzki, zwany Misiem, ma wyjechać do Londynu. Zostaje jednak zatrzymany, bo z jego paszportu wyrwano kilka kartek. Ochódzki podejrzewa o ten czyn żonę Irenę.

ALE KINO+:

 • Człowiek, który gapił się na kozy, godz. 18:25 Dziennikarz Robert Wilton spotyka sierżanta New Earth Army w stanie spoczynku, który wybiera się do Iraku, aby znaleźć dawnego dowódcę. Towarzysząc mu, Wilton staje się świadkiem niezwykłej rozgrywki.

 • Straszny film, godz. 20:00 Grupę młodych ludzi prześladuje morderca, który zna ich wspólną tajemnicę: przyjaciele podczas Halloween spowodowali wypadek samochodowy, a ciało potrąconego mężczyzny wrzucili do morza.

STOPKLATKA TV:

 • Tootsie, godz. 20:15 Aktor Michael Dorsey z powodu trudnego charakteru nie może dostać żadnej roli w filmie. Zdesperowany postanawia przebrać się za kobietę. Jako Dorothy Michaels odnosi niebywały sukces.

2 maja 2014 - piątek

TVP1:

 • Dingo. Wróg czy przyjaciel?, godz. 12:50 Film przedstawia psa dingo, który zamieszkuje Australię i Nową Gwineę. Podobny jest do psa domowego, z którym daje płodne krzyżówki. Jest przystosowany do warunków środowiska, sprytny i inteligentny.

 • Mama do wynajęcia, godz. 22:00 Kate Holbrook, zbliżająca się do czterdziestki samotna bizneswoman, zamierza urzeczywistnić marzenie o dziecku. Decyduje się na wynajęcie zastępczej matki. Jej dziecko ma urodzić Angie Ostrowiski.

TVP2:

 • Optimista, godz. 11:05 8-letni Mateusz rozpoczyna kurs żeglarski w szkółce dla najmłodszych. Wyszedłszy w morze jednoosobową łódką, obsługuje żagiel i ster oraz walczy z falami Bałtyku.

 • Cesarskie cięcie, godz. 18:35 W pewnym województwie ma przyjść na świat milionowy obywatel. Ponieważ jego rodzina może liczyć na profity i przywileje, rozpoczyna się wyścig matek chcących urodzić ważnego obywatela.

TVN:

 • Shrek Trzeci, godz. 20:00 Król Zasiedmiogórogrodu, przeczuwając zbliżającą się śmierć, zamierza przekazać Shrekowi królewskie obowiązki. Ogr, któremu nie przypada do gustu rola władcy, postanawia znaleźć innego następcę tronu.

POLSAT:

 • Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami, godz. 20:05 Do rywalizacji na parkiecie przystąpi 12 par - gwiazdy i celebryci oraz najlepsi tancerze. Od uczestników oczekuje się sprawności fizycznej, poczucia rytmu i umiejętności szybkiej nauki kroków.

- Push, godz. 22:00 Wysłannicy tajnej agencji rządowej tropią osoby dysponujące nadnaturalnymi zdolnościami, aby stworzyć niezwyciężoną armię. Ich kolejnym celem jest Nick Gant.

TV PULS:

 • Ace Ventura: psi detektyw, godz. 16:45 Przeddzień najważniejszych w roku rozgrywek futbolowych zostaje porwany delfin o imieniu Snowflake, oficjalna maskotka drużyny Miami Dolphins. Detektyw Ace Ventura przybywa z pomocą.

- Szczęki, godz. 20:00 W okolicach wybrzeża Amity Island pojawił się olbrzymi biały rekin, który zabija kąpiących się ludzi. Komendant policji i ichtiolog ruszają do walki z krwiożerczą bestią.

TV4:

 • Dzielny szeryf Lucky Luke, godz. 12:45 Strażnik więzienia, w którym przebywają bracia Daltonowie, postanawia urządzić przyjęcie urodzinowe. Bandyci korzystają z okazji i uciekają. Szeryf Lucky Luke rusza ich śladem.

TVP KULTURA:

 • Skazany na bluesa, godz. 20:20 Śląsk, lata 70. Dwudziestokilkuletni Rysiek Riedel poza podstawówką nie ukończył żadnej szkoły. Jako wokalista bluesowego zespołu Dżem staje się idolem rzeszy fanów.

TVP SERIALE:

 • Nie ma mocnych, godz. 20:15 Ciężko chory Kazimierz Pawlak szuka spadkobiercy, któremu mógłby przekazać swoją ziemię. Jedyną nadzieją jest wnuczka Ania, której trzeba tylko znaleźć właściwego męża.

STOPKLATKA TV:

 • Nic śmiesznego, godz. 20:15 Adam Miauczyński jest reżyserem. Został nim w nadziei zdobycia sławy i bogactwa. Jednak mija już czterdziestka, a młodzieńczym marzeniom wciąż daleko do realizacji.

ALE KINO+:

 • Straszny film II, godz. 20:10 Profesor Oldman, erotoman badający zjawiska nadprzyrodzone, namawia grupę studentów do udziału w eksperymencie naukowym polegającym na zbadaniu paranormalnych sił działających w pewnym domu.

CANAL+FILM 2:

 • Nędznicy, godz. 20:30 Zwolniony warunkowo skazaniec postanawia zacząć nowe życie. Zostaje właścicielem szwalni i merem, opiekuje się sierotą. Chcąc uniknąć powrotu do więzienia, ucieka przed ścigającym go inspektorem.

HBO:

 • Tajemnica Westerplatte, godz. 20:00 Rok 1939. Niemcy atakują Westerplatte. Placówką dowodzi major Henryk Sucharski. Musi utrzymać bazę przez kolejne 12 godzin. Gdy przechodzi załamanie nerwowe, dowództwo obejmuje kapitan Dąbrowski.

3 maja 2014 - sobota

TVP1:

 • Jak rozpętałem II wojnę światową, godz. 15:30 Franek trafia do Włoch. Przypadkowa dekonspiracja przed włoskim faszystą zmusza go do przywdziania niemieckiego munduru. W końcu Dolas dostaje się do oddziału partyzanckiego.

 • 27 sukienek, godz. 21:25 Jane kocha śluby. Ma w szafie 27 sukienek, które wykorzystywała jako druhna podczas wesel przyjaciół. Kevin, dziennikarz prowadzący rubrykę sprawozdań ze ślubów, zwraca na nią uwagę.

TVP2:

 • Koncerty królewskie 2013, godz. 14:40 We wnętrzach Teatru Stanisławowskiego w Łazienkach Królewskich w Warszawie przedstawiony zostanie wybór najznakomitszych dzieł muzycznych. Warstwę muzyczną programu uzupełnią inscenizacje z epoki.

 • The Voice of Poland, godz. 20:05 Widowisko muzyczne, podczas którego trenerzy szukają najlepszego głosu w Polsce. Nagrodą dla zwycięzcy jest międzynarodowy kontrakt płytowy. Program składa się z trzech etapów.

 • Incerdible Hulk, godz. 22:35 Pod wpływem stresu doktor Banner zmienia się w mutanta - Hulka. W Brazylii uczy się panować nad gniewem. Zostaje odnaleziony przez generała Rossa, który chce wykorzystać go do celów militarnych.

TVN:

 • X-Factor, godz. 20:00 X Factor to widowisko muzyczne, które szuka talentów wokalnych. Koncerty emitowane będą na żywo ze studia w Warszawie. Podczas koncertu finałowego widzowie zadecydują, kto zwycięży.

 • Jak stracić chłopaka w 10 dni Wschodząca gwiazda reklamy zamierza zdobyć kontrakt w branży diamentów. Aby to osiągnąć, mężczyzna zakłada się z szefem, że w ciągu dziesięciu dni rozkocha w sobie dowolną dziewczynę.

POLSAT:

- Horton słyszy Ktosia!, godz. 10:50 Słoń Horton pewnego dnia słyszy, że unosząca się w powietrzu drobinka woła o pomoc. Okazuje się, że na pyłku mieści się miasto Ktosiowo zaludnione przez mikroskopijnych Ktosiów.

 • Trzej muszkieterowie, godz. 20:00 Porywczy młodzieniec d'Artagnan przybywa do Paryża, by wstąpić w szeregi królewskich muszkieterów. Wkrótce popada w kłopoty, ale zyskuje przyjaźń trzech z nich - Atosa, Portosa i Aramisa.

 • Działa Navarony, godz. 22:15 II wojna światowa. Grupa komandosów, pod dowództwem majora Franklina i kapitana Mallory'ego, ma za zadanie zniszczenie potężnych dział. Strzegą one przejścia przez cieśninę między greckimi wyspami.

TVN7:

 • Mickey Niebieskie Oko, godz. 21:50 Michael Felgate, Anglik pracujący w nowojorskim domu aukcyjnym, zakochuje się w pięknej Ginie. Trzy miesiące później, podczas kolacji, prosi ją o rękę, na co Gina reaguje ucieczką.

TVP KULTURA:

 • Mój tydzień z Marilyn, godz. 20:05 Lato 1956 roku. 23-letni Colin Clark otrzymuje stanowisko trzeciego asystenta reżysera na planie filmu, w którym główną rolę gra sławna Marilyn Monroe. Nieśmiały Colin budzi sympatię gwiazdy.

TVP HISTORIA:

 • Konstytucja 3 Maja - dzieje, godz. 18:30 W programie fakty, dokumenty historyczne, tło dziejowe, znaczenie Konstytucji 3 Maja dla parlamentaryzmu polskiego.

CANAL+ FILM HD:

 • Weekend z królem, godz. 20:00 Rok 1939, świat stoi u progu II wojny światowej. Aby zdobyć przychylność USA, król Jerzy VI wraz z małżonką wyruszają za ocean. W trakcie ich wizyty zaczyna się romans prezydenta USA z daleką kuzynką.

PLANETE+:

- Brigitte Bardot intymnie, godz. 13:55 Portret Brigitte Bardot złożony z autobiograficznych wypowiedzi, nieznanych archiwaliów i fragmentów jej filmów. Film to subiektywne spojrzenie na legendę kina, symbol kobiecej emancypacji.

4 maja 2014 - niedziela

TVP1:

 • Attenborough. 60 lat wśród dzikiej przyrody, godz. 13:30 Brytyjczyk David Attenborough od 60 lat jeździ po świecie, filmując przyrodę. Dzięki jego pracy miliony widzów mogły zobaczyć gatunki zwierząt i roślin, które wcześniej widzieli tylko podróżnicy.

 • Nadchodzi Polly, godz. 21:20 Reuben Feffer, zdradzony przez żonę podczas miodowego miesiąca, postanawia nigdy więcej nie wiązać się z kobietą. Któregoś dnia spotyka znajomą ze szkolnej ławy, która rozpala jego wyobraźnię.

 • Przeprawa, godz. 23:00 Film ukazuje pracę urzędników amerykańskiego urzędu imigracyjnego oraz perypetie ludzi różnych narodowości, ubiegających się o przyznanie zielonej karty.

TVP2:

 • Neo-nówka rządzi, godz. 20:05 Jubileuszowy Kabereton został poświęcony polskiej rodzinie. Widzowie będą mogli zobaczyć konflikty i układy między małżonkami, rodzicami i dziećmi, rodzeństwem, teściami.

 • Sherlock, godz. 21:10 Sprawa skradzionych listów to początek długiej walki Sherlocka Holmesa ze znienawidzonym arcymistrzem szantażu Charlesem Augustusem Magnussenem.

TVN:

- Lekarze, godz. 20:00 Relacje Alicji z teściami wciąż są pełne konfliktów. Beata czuwa nad Filipem. Podczas jednego z zabiegów dochodzi do awarii laparoskopu. Torzewska operuje dziewczynkę cierpiącą na małopłytkowość.

 • Project Runway, godz. 21:00 Celem programu jest wyłonienie spośród trzynastu zdolnych projektantów osoby mającej największy talent w projektowaniu ubrań. W każdym z odcinków uczestnicy otrzymają zadanie do wykonania.

POLSAT:

 • Szeregowiec Dolot, godz. 10:35 II wojna światowa. Dolot jest leśnym gołębiem. Pomimo skromnych rozmiarów jego wielkim marzeniem jest służba w armii. Dolot zaciąga się do Królewskiej Służby Gołębi Pocztowych.

 • Nagi peryskop, godz. 15:45 Komandor Dodge, pechowiec i nieudacznik, mając do dyspozycji łódź podwodną z czasów II wojny światowej i nierozgarniętych podkomendnych, uczestniczy w wielkich manewrach.

 • Nasz nowy dom, godz. 17:45 Rodziny, które zostały wybrane do udziału w programie, żyją w bardzo złych warunkach mieszkaniowych. Ekipa programu podejmie się nadzwyczajnego zadania. W czasie 5 dni wyremontuje im dom.

 • Must Be The Music, godz. 20:00 Program, który stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie. Show będzie się składać z dziesięciu odcinków: 5 castingowych, 4 półfinałowych oraz finału.

TVN7:

 • Małpi kłopot, godz. 14:30 Ewa w tajemnicy przed rodzicami przygarnia bezpańską małpkę kapucynkę. Tymczasem poprzedni właściciel małpki, kataryniarz, postanawia odzyskać zwierzę, by dokonać zuchwałej kradzieży.

 • Piekielna głebia, godz. 20:00 W poszukiwaniu lekarstwa na chorobę Alzheimera naukowcy przeprowadzają doświadczenia na tkance mózgowej rekinów. Na skutek mutacji genetycznych zwierzęta stają się wyjątkowo agresywne.

TVP KULTURA:

 • Historia bluesa, godz. 13:00 Opowieść o historii bluesa i jego czołowych twórcach. W filmie wystąpiło ponad 75 artystów. Całość jest ilustrowana materiałami archiwalnymi, fragmentami koncertów z różnych lat.

CANAL+:

 • Tajemnica Zielonego Królestwa, godz. 12:35 Profesor Bomba wierzy w istnieje mikroskopijnej, pełnej dziwnych stworzeń krainy. Przez przypadek przenosi się do niej kilkunastoletnia córka naukowca, Mary Katherine, która podlega transformacji.

 • Intruz, godz. 21:00 Rasa zwana Duszami najeżdża Ziemię. Przejmuje kontrolę nad ciałami i umysłami ludzi. Melanie Stryder, której wszczepiono Duszę o imieniu Wagabunda, próbuje porozumieć z zamieszkującą ją istotą.

POLSAT FILM:

 • X-Men, godz. 18:55 X-Meni, żyjący w przyszłości genetycznie zmienieni ludzie, zamierzają zapanować nad światem. Ich przywódcą jest Magneto. W walce z nimi pomagają ludziom mutanci dowodzeni przez profesora Xaviera.

 • Sztos II, godz. 21:00 Rok 1981. Pokątnie handlujący obcymi walutami hazardzista i oszust Synek oraz jego podopieczny Janek trafiają w ręce milicji. Z tarapatów ratuje ich oficer SB, który ma względem nich własne plany.

POLSAT ROMANS:

 • Trudne słówka, godz. 21:00 Meksykanka Flor Moreno przyjeżdża do Los Angeles z nastoletnią córką. Zatrudnia się jako pomoc domowa u zamożnej rodziny Johna Clasky'ego. W wyniku różnic kulturowych dochodzi do zabawnych pomyłek.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×