Co obejrzeć w Mikołajki? Sprawdź program tv na 6.12.2013!

Nie wiesz, co obejrzeć w Mikołajki? Sprawdź program tv na 6 grudnia i wybierz coś dla siebie.

Multimedia

Sprawdź, co warto obejrzeć w Mikołajki 6.12.2013

Szalone święta Disney Channel - 18:00, 06.12.2013 Po wypłoszeniu z górskiej kryjówki dwójka dzieci śniegu zostaje zmuszona do spędzenia Bożego Narodzenia z najniebezpieczniejszymi zwierzętami jakie istnieją - ludźmi. Mimo niefortunnych okoliczności stworzenia poznają magię świąt, pomagając członkom rodziny zrozumieć jak ważni są dla siebie.

Zawód: Święty Mikołaj Polsat Film - 19:05, 06.12.2013 Lucy Cullins jest producentem kanału telezakupów w telewizji kablowej. Kobieta postanawia zatrudnić jako świętego Mikołaja w serii reklamówek starszego dżentelmena, który nazywa się Nick. Okazuje się, że to on jest prawdziwym św. Mikołajem.

Iniemamocni Polsat - 20:05, 06.12.2013 Bob Parr, na co dzień przykładny ojciec i mąż, dysponuje nadludzką siłą i wytrzymałością. Jego żona Helen, wzorowa pani domu, nie bez powodu nosi przydomek Elastyna, jej ciało rozciąga się jak guma. Ich najstarsza córka Wiola jest typową nastolatką, ale posiada zdolność bycia niewidzialną.

Holiday Cinemax - 20:00, 06.12.2013 Iris (Kate Winslet) pracuje w londyńskiej gazecie i mieszka na angielskiej prowincji. Amanda (Cameron Diaz) ma agencję reklamową w Los Angeles. Obie panie są kobietami sukcesu i obie mają problem z facetami. Pierwsza zakochała się nieszczęśliwie w koledze z pracy, który właśnie będzie się żenił, druga dowiedziała się, że ukochany ją zdradza. Obie postanawiają uleczyć ból wyjeżdżając gdzieś daleko.

Park jurajski III TVP 1 - 21:35, 06.12.2013 Wyspa Sorna, na której rozgrywa się akcja, jest pozostałością po ośrodku badawczym milionera Hammonda, który dzięki eksperymentom genetycznym przywrócił do życia dinozaury. Bogate małżeństwo spędza na wyspie urlop. Nagle ich syn znika.

Władca Pierścieni: Dwie wieże TVN - 22:15, 06.12.2013 Drużyna pierścienia uległa rozproszeniu: Boromir nie żyje, Merry i Pippin dostali się do niewoli, a Aragorn, Legolas i Gimli znaleźli nowych sprzymierzeńców. Mimo tych przeszkód wyprawa trwa.

Zły święty Filmbox - 23:15, 06.12.2013 W małym miasteczku wszyscy ludzie przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia , wszystkie dzieci oczekują prezentów od Świętego Mikołaja. Lecz nie w tym roku. Mikołaj nie zamierza roznosić prezentów tylko śmierć chaos i zniszczenie.

Nie znalazłeś nic dla siebie wśród rekomendacji? Sprawdź program tv na 6.12.2013

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×