Co obejrzeć w weekend? Kino Telemagazynu poleca filmy

Jak co weekend, wybraliśmy dla Was kilka hitów, które warto zobaczyć w weekend.

Multimedia

"Wymyk" - Historia dwóch braci - Alfreda i Jerzego - którzy w trakcie podróży kolejką podmiejską są świadkami brutalnej napaści na młodą dziewczynę. Jerzy bez namysłu staje w obronie kobiety, natomiast Alfred zawodzi - bojąc się o własną skórę reaguje poniewczasie i staje się biernym świadkiem tragedii młodszego brata.

"Daas" - Jest rok 1776. Radca wiedeńskiej Kancelarii Nadwornej Henryk Klein otrzymuje skargę na hrabiego Jakuba Franka, który kilkanaście lat wcześniej został skazany za głoszenie herezji i zbiegł do Wiednia. Donos napisany został przez jego byłego wyznawcę, Jakuba Golińskiego. Klein dowiaduje się, że za zdradę Goliński został ukarany i obrabowany, a teraz czeka go śmierć ku przestrodze innych.

"Prawdziwa historia" - Opowieść o życiu nowozelandzkiego konstruktora Burta Munro (Hopkins), budowniczego motocykla Indian na którym w latach 70-tych podczas wyścigów Bonneville Salt Flats, rozgrywanych w stanie Utah w USA udało się pobić ówczesny rekord prędkości.

"Koniec z Hollywood" - Val Waxman to reżyser filmowy, który największe sukcesy odnosił w latach 70-tych i 80-tych, a dziś został zredukowany do kręcenia reklamówek telewizyjnych. Wreszcie dostaję ofertę nakręcenia dużego filmu. Niestety spotyka go katastrofa, gdyż Val czasowo traci wzrok, co doprowadza go do paranoi. Jednak ma przy sobie kilkoro przyjaciół, którzy pomagają mu nie przerywać pracy i zachować jego problem w tajemnicy przed producentami filmu.

"Lwica" - Julia budzi się w swoim mieszkaniu otoczona krwią. Na podłodze leżą ciała Ramiro i Nahuela. Ramiro wciąż żyje, Nahuel leży martwy. Obaj mężczyźni byli jej kochankami. Dziewczyna zostaje oskarżona o morderstwo. Jest sama, przerażona i w ciąży. Nie rozumie, co się stało. Trafia do więzienia dla matek i ciężarnych kobiet. Przez pierwsze dni trzyma się z boku i jest zamknięta w sobie.

Więcej hitów szukajcie w naszym Kinie.

Komentarze

Skomentuj
  • marysia (gość)

    a widzieliście już Kroniki Riddicka?? ja wybieram się do Arkadii do salo Skody - akurat grają ten film w nowej technologii filmowej 4DX, już miałem okazję oglądać film w takiej technologii i wrażenia niesamowite, wszystkim gorąco polecam! niesamowite efekty i odczucia, po obejrzeniu filmu w takiej postaci długo nie można o nim zapomnieć:) z tego co wiem to tylko w Arakdii grają w tym wymiarze filmy - więcej informacji znajdziecie na stronie http://cinema-city.pl/4dx-info

    02.10.2013 18:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×