Co Patrycja "Patti" Mikuła sądzi o operacjach plastycznych?

Patrycja Mikuła pojawia się w programie "Enjoy The View, Love, Natalia" jako "Patti" - poznana na Instagramie koleżanka Natalii Siwiec. Kobieta, choć jest posiadaczką okazałego silikonowego biustu, nie popiera zbyt częstego poprawiania urody.

Multimedia

Patrycja "Patti" Mikuła, która w programie "Enjoy The View, Love, Natalia" gra "przyjaciółkę" Natalii Siwiec, w jednym z pierwszych odcinków show zaprezentowała okazały, silikonowy biust. Jednak mimo tego, że skorzystała z dobrodziejstw chirurgii plastycznej, nie popiera osób zbyt często poprawiających urodę w ten sposób.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: PATRYCJA MIKUŁA, CZYLI PATTI Z "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" O SIWIEC I JEJ REALITY SHOW "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 2.03.2014, ODC. 4. POZNAJCIE PANIĄ HENIĘ [WIDEO][/sc]

- Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi. Jeżeli ktoś ma jakąś wadę, a może to poprawić przez operację plastyczną, to dlaczego nie? Oczywiście bez przesady. Nie popieram kobiet, które są uzależnione od skalpela i np. poprawiają nos lub biust kilka razy, bo wciąż są niezadowolone z efektu. Mnie niestety pan Bóg nie obdarzył dużym biustem i mam zrobione implanty silikonowe. Od zawsze marzyłam o pięknym, pełnym biuście, ponieważ jako nastolatka go nie miałam - wyznała w wywiadzie dla Plotek.pl Patti.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×