Co się dzieje z jurorem “Tańca z gwiazdami"!?

Piotr Galiński w tej edycji programu zalazł już za skórę niejednej osobie związanej z show.

Multimedia

Skąd w nim tyle uszczypliwości?

Niestety od samego Piotra Galińskiego nie można dowiedzieć się, dlaczego stał się tak wyjątkowo złośliwy. Zapytany przez Fakt, o powody swojego zachowania powiedział tylko Nie będę rozmawiał, nie mam czasu.

W takiej sytuacji można się tylko domyślać, dlaczego ostatnio obraził tancerkę Anne Głogowską nazywając ją “panienką" Piotra Gąsowskiego, i dlaczego teraz obraza koleżankę z fotelu jurorskiego, Beatę Tyszkiewicz.

Galiński po prostu sobie ze mnie kpi w żywe oczy! - oburzyła się Tyszkiewicz w rozmowie z tabloidem. Trudno się jej dziwić, podczas ostatniego odcinka na żywo, Galiński powiedział zaczepnie do 70-letniej Tyszkiewicz Lubisz, jak facet ma coś sztywnego?

Skąd takie aroganckie odzywki u jurora? Skoro nie chce tłumaczyć swojego zachowania możemy tylko przypuszczać, że udział w 11 - stu edycjach programu po prostu go przemęczył. Może produkcja programu powinna wziąć to pod uwagę, jest przecież tylu chętnych na posadę jurora w tym programie. Ostatnio deklarowała się na przykład Katarzyna Dowbor. Może taka zmiana przydałaby się w programie? Wtedy zamiast jurorskich pyskówek moglibyśmy po prostu skupić się na występach uczestników i dobrej zabawie…

Komentarze

Skomentuj
 • Onia (gość)

  Bez Piotra to będzie początek końca tego tasiemca. Dla mnie jedyna atrakcja programu. Trzymam kciuki, panie Piotrze! :)

  26.03.2010 19:40
 • gość (gość)

  czas na zmianę

  20.03.2010 17:34
 • Aguś (gość)

  Co za skandal :)

  20.03.2010 08:16
 • ... (gość)

  na głodzie chłopina i tyle

  19.03.2010 18:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×