Co się wydarzy w 2. sezonie "O mnie się nie martw"? Premiera 6 marca 2015 [WIDEO]

6 marca 2015 na antenę TVP2 wraca "O mnie się nie martw". Sprawdź, co się wydarzy w 2. sezonie serialu.

Multimedia

Życie nie czeka, aż Iga i Marcin podejmą decyzję i skoczą na głęboką wodę – wciąż zaskakuje ich czyś nowym… Marcin niespodziewanie musi zmierzyć się z nagonką medialną, którą wywołuje kompromitujący go film opublikowany w Internecie. Tym bardziej kłopotliwy, że jego autor pozostaje przez dłuższy czas nieznany.

Iga tymczasem na nowo organizuje sobie życie po wyprowadzce Krzyśka i nie jest jej łatwo. Gdy wydaje się, że już wychodzi na prostą, z Francji przyjeżdża ojciec Helenki, Filip Bonnet, który z niejasnych powodów po ośmiu latach przypomniał sobie, że ma w Polsce córkę. To na nowo wywraca życie Igi do góry nogami.

CZYTAJ TAKŻE: PREMIERA 2. SEZONU "O MNIE SIĘ NIE MARTW" 6 MARCA W TVP2 [WIDEO] MARGARET PROMUJE DRUGI SEZON "O MNIE SIĘ NIE MARTW" [WIDEO]

Marcin pomaga Idze opanować problemy wywołane przez długo nieobecnego tatusia Helenki, ale niestety związane z tym napięcia i nieporozumienia zaczynają ich od siebie oddalać. Tym bardziej, że na drodze Marcina staje kobieta, zdecydowana ułożyć sobie z nim życie. Magda Gadomska – bo tak się nazywa – ma klasę i wdzięk Aśki, bezpośredniość Igi, a przede wszystkim pewność siebie. Magda zaczyna śmiało realizować swój plan, otwarcie konfrontując się z Igą… Jak skończy się ta rywalizacja? Co zrobi Marcin, przez dłuższy czas nieświadomy starć między paniami?

Tymczasem nad Igą gromadzą się ciemne chmury. Pojawia się właściciel kamienicy, w której mieszkają Iga i Ewa, aby bezpardonowo wkroczyć w życie mieszkańców. Zaczyna się prawdziwy wyścig z czasem. Czy Iga i mieszkańcy Żelaznej 21 poradzą sobie w tej sytuacji? Szczególnie bez wsparcia mecenasa, który pozostaje od pewnego czasu w „szorstkiej relacji” z Igą.

2. sezon "O mnie się nie martw" w każdy piątek o 20:10 od 6 marca 2015.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×