Co się wydarzy w pierwszych po wakacjach odcinkach "Na Wspólnej"?

Maria Zięba usiłuje zostać królową kierownicy, a żona Czerskiego nakrywa męża z Olą w łóżku! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w pierwszych odcinkach "Na Wspólnej"

Multimedia

"NA WSPÓLNEJ" ODC. 1931

Basia jest bardzo przejęta pogrzebem ojca Smolnego. Zastanawia się, czy nie powinni odwołać ślubu… O dziwo, Krzysztof ostro protestuje! W drodze na cmentarz Smolny zachowuje się dziwnie – w pewnej chwili zatrzymuje samochód i stwierdza, że… nie pójdą na pogrzeb! Basia jest w szoku…

Iza nie poddaje się – skoro Jerzy (Wojciech Wysocki) zawiódł, to ona będzie kandydować na sołtysa! Swoją kampanię wyborczą rozpoczyna od wizyty u najbogatszego i najbardziej poważanego gospodarza we wsi. Na miejscu okazuje się, że Brzozowska musi stoczyć bój z nim i z jego… wieprzkiem!

Kiedy dzieci Bogdana dowiadują się, że tata znowu jest w areszcie, są załamane… Joanna (Anna Cieślak) – słysząc, że chodzi o brutalne pobicie Benka (Zbigniew Dziduch) – zaczyna wątpić w niewinność ukochanego! Maria liczy już tylko na cud… Ma nadzieję, że pobity mężczyzna odzyska przytomność i uniewinni jej syna…

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" OD 1.09.2014 GODZ. 20 TVN: DRAMAT ZUZY I KAMILA! ULA WRÓCI DO DOMU DZIECKA NOWE ODCINKI "NA WSPÓLNEJ": BASIA I SMOLNY O KROK OD ŚLUBU, ZDYBICKA W CIĄŻY Z MAKSEM. CO SIĘ WYDARZY?

"NA WSPÓLNEJ" ODC. 1932

Benek odzyskał przytomność! Policja przyjeżdża po Bogdana do aresztu i informuje go, że były szef chce z nim rozmawiać. Mężczyzna ledwo mówi. Czy powie prawdę i oczyści Berga z zarzutów?

Iza i Jerzy przychodzą na zebranie w sprawie odwołania sołtysa – cieszy ich duża frekwencja. O dziwo przychodzi też sam Pietrucha (Dariusz Siastacz) i wygłasza przemowę. Według niego całe te wybory są bezsensowne. Potem inicjatywę przejmuje Iza. Następuje głosowanie. Czy Brzozowska zostanie sołtysem?

Ewę odwiedza pani Żebrowska (Ewa Serwa) – chce wiedzieć, gdzie ukrywa się Igor z Julką. Niestety, Hofferowa nie może jej tego powiedzieć… Żebrowska jest wzburzona – całą swoją złość i żal po śmierci córki przelewa na Igora. Według niej, to on powinien zginąć! Ewa jest zdruzgotana…

"NA WSPÓLNEJ" ODC. 1933

Smolnego niespodziewanie odwiedza w biurze matka. Kobieta ma pretensje o zamieszczone w gazecie kondolencje - przecież ojciec Krzysztofa zmarł… pół roku temu! Smolny próbuje jak najszybciej wyprowadzić matkę z biura. Nie chce dopuścić do jej spotkania z Basią!

Ludwika (Hanna Stankówna) oznajmia Rafałowi (Lech Mackiewicz), że jego ojcem jest… Kirk Douglas! Na dowód pokazuje starą fotografię, na której jest z aktorem. Sobczak jest w absolutnym szoku, choć oczywiście nie wierzy w te rewelacje. O dziwo, okazuje się że Douglas był z wizytą w Polsce – dokładnie dziewięć miesięcy przed narodzinami Rafała!

Żona Czerskiego niezapowiedziana wpada do mieszkania Mariusza. Zastaje go w łóżku z Olą. Dla młodej Zimińskiej sytuacja jest bardzo krępująca i nerwowa - szczególnie, że Lidia (Małgorzata Lipmann) jest wobec niej złośliwa i ordynarna. W końcu Ola nie wytrzymuje – zapłakana wybiega z mieszkania…

"NA WSPÓLNEJ" ODC. 1934

Ola jest rozbita po wczorajszym zajściu z żoną Czerskiego. Mariusz (Mariusz Zaniewski) zapewnia kochankę, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy… Tymczasem Lidia nachodzi Olę w kancelarii. Mówi Zimińskiej, że jest tylko kolejną zdobyczą Mariusza, którą ten za chwilę porzuci. Ola nie pozostaje jej dłużna. Wściekła Czerska wymierza jej policzek!

Lekcje jazdy z Marią są dla Wojtka (Wojciech Błach) prawdziwą gehenną! Ziębowa uważa, że przepisy ruchu drogowego są kompletnie zbędne. Kiedy Szulc zostawia ją w samochodzie na parkingu, Maria samowolnie przestawia auto i potrąca pieszego! Poszkodowany chce wezwać policję a Maria… robi mu awanturę! Wojtek nie wytrzymuje…

Smolny wprowadza się do Basi. Kuba nie może tego znieść - chce zamieszkać u taty. Jednak Andrzej mówi mu, że dostał pracę w Poznaniu i musi wyjechać. Chłopiec jest załamany... Uważa, że rodzice przestali go kochać!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×