Co warto obejrzeć w Boże Narodzenie? Sprawdź program tv na święta!

Sprawdź, co warto obejrzeć w zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Zobacz świąteczny program tv.

Multimedia

Wigilia - 24 grudnia 2013 - wtorek

W Wigilię tradycyjnie będziemy kolędować razem z gwiazdami, a ponadto będziemy mogli uczestniczyć w Pasterce w Watykanie. Tradycyjnie stacje tv pokażą wiele filmów o tematyce świątecznej i nie tylko.

[sc]WIGILIJNY PROGRAM TV! FILMY W TV W BOŻE NARODZENIE 2013! [ZDJĘCIA][/sc]

 • Świąteczny strajk, godz, 14:45, Polsat Joy postanawia zorganizować dla synów niezapomniane święta. Gdy rodzina nie uczestniczy w przygotowaniach, Joy ogłasza strajk bożonarodzeniowy. Wkrótce dołączają do niej inne kobiety.

 • Cała Polska śpiewa kolędy z TVP 1 i Radiem Zet, godz. 15:55, TVP1 Koncert najpopularniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu czołowych polskich artystów. Wystąpią m.in. Tatiana Okupnik, Bracia, Łukasz Zagrobelny, Anna Wyszkoni, Katarzyna Cerekwicka, LemON.

 • Kolędy w Pałacu Prezydenckim, godz. 18:20, TVP1 Para Prezydencka, jak co roku, zaprosiła do Pałacu Prezydenckiego grono artystów i licznych gości na wyjątkowy koncert kolędowy.

 • Renifer Niko ratuje święta, godz. 18:40, TVP2 Renifer Niko rusza w daleką podróż, by odnaleźć ojca. Towarzyszy mu Juliusz, fruwająca wiewiórka. Obaj nie zdają sobie sprawy, że będą musieli uratować Boże Narodzenie.

 • Świętokrzyskie kolędowanie z Polsatem, godz. 19:30, Polsat

- Milion na Gwiazdkę, godz. 20:00, TV4 Rodzina Saundersów nie czuje ducha zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Gdy ojciec rodziny zabiera dzieci na świąteczne zakupy, wyprawa się komplikuje. Dzieciaki znajdują torbę z pieniędzmi.

- Artur ratuje Gwiazdkę, godz. 20:10, HBO Zbliża się Boże Narodzenie i Święty Mikołaj ma dużo pracy. Okazuje się, że jedno z dzieci nie dostanie prezentu. Młodszy syn Mikołaja, Artur, nie może się z tym pogodzić i rozpoczyna szaloną podróż.

 • Święta last minute, godz. 20:30, Polsat Małżeństwo Kranków postanawia zbojkotować Boże Narodzenie i wyjechać na Karaiby. Ich decyzja spotka się jednak z dezaprobatą sąsiadów, dla których tradycja to świętość.

 • Pasterka z Watykanu, godz. 21:30, TVP1

CZYTAJ TAKŻE: PROGRAMY DLA DZIECI W ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2013 [ZDJĘCIA]

Boże Narodzenie - 25 grudnia 2013 - środa

Boże Narodzenie to całe mnóstwo filmów. Przede wszystkim nie mogło zabraknąć "Kevina samego w domu"! Sprawdźcie, co jeszcze warto obejrzeć w pierwszy dzień świąt:

 • W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju!, godz. 9:30, TVN Pechowa rodzina Griswoldów postanawia urządzić tradycyjne święta i spędzić je w gronie bliskich. Niestety, nic nie idzie zgodnie z planem, a o spokoju nawet nie ma co marzyć.

 • Świąteczna ucieczka, godz. 10:30, TVN7 Bliźniaczki Julie i Sarah postanawiają spędzić Boże Narodzenie u babci. Same, bez wiedzy i opieki dorosłych, wyruszają w podróż, nie znając nawet dokładnego adresu babci.

 • Wesołych świąt, godz. 12:20, TVP2 Steve Finch szczegółowo opracowuje plan bożonarodzeniowych atrakcji. Znudzona rytuałem rodzina z radością przyjmuje zmianę, którą zwiastuje wprowadzenie się do domu naprzeciwko nowego sąsiada.

- Jasnogórskie kolędowanie z Polsatem, godz. 14:30, Polsat

 • Titanic, godz. 17:55, TVP1 Opowieść o tragicznym rejsie "Titanica" przedstawia losy kilkorga pasażerów. Wchodząc na pokład statku, nikt nie wiedział, że większość wyrusza w ostatnią podróż życia.

 • Epoka lodowcowa: Mamucia gwiazdka, godz. 18:20, Polsat Sid trafia na listę niegrzecznych dzieci. Wyrusza na biegun północny, żeby naprawić swój błąd. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Manny i jego przyjaciele muszą uratować święta Bożego Narodzenia.

 • Za jakie grzechy, godz. 20:00, TVN Lucy Hill uwielbia życie na pełnych obrotach i nie wyobraża sobie funkcjonowania bez pracy w Miami. Kolejne zlecenie służbowe zmusza ją do przeniesienia się do cichego miasteczka w Minnesocie.

 • Kevin sam w domu, godz. 20:05, Polsat 8-letni Kevin McCallister zostaje w domu, zapomniany przez wyjeżdżającą na święta rodzinę. Nie wiedzą o tym włamywacze planujący skok na pusty budynek. Chłopak postanawia strzec posiadłości.

 • Narzeczony mimo woli, godz. 20:05, TVP2 Pochodząca z Kanady Margaret Tate jest szefową w jednym z największych amerykańskich wydawnictw książkowych, mieszczącym się w Nowym Jorku. Ambitna, punktualna i wymagająca Tate budzi strach podwładnych.

 • Wybuchowa para, godz. 22:05, TVP2 Tajny agent Roy Miller czeka na samolot do Bostonu. Na lotnisku wpada mu w oko atrakcyjna blondynka June Havens. Oficer FBI śledzi każdy ruch Millera i jasnowłosej kobiety.

 • Spider-Man, godz. 22:10, Polsat Peter Parker, zwyczajny, choć nieco fajtłapowaty nastolatek, zostaje ukąszony przez zmutowanego pająka. Kiedy jego wuj zostaje brutalnie zamordowany, Peter przysięga sobie, że pomści jego śmierć.

Drugi dzień świąt - 26 grudnia 2013 - czwartek

 • Święta Denisa rozrabiaki, godz. 9:40, TVN7 Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Dennis zastanawia się, jaką radość mógłby sprawić sąsiadowi, panu Wilsonowi. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi anioł Bożego Narodzenia.

 • Mistrzostwa Polski w Wiśle, godz. 13:05, TVP1 26 grudnia, drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia, odbędą się indywidualne mistrzostwa Polski mężczyzn w skokach narciarskich. Na skoczni w Malince wystartuje krajowa czołówka zawodników.

 • Księżniczka i żaba, godz. 15:15, TVP1 Nowy Orlean, lata dwudzieste. W rozbrzmiewającym jazzem mieście mieszka Tiana, sympatyczna i twardo stąpająca po ziemi dziewczyna. Pewnego dnia w jej domu pojawia się żaba, która mówi ludzkim głosem.

 • Gwiazdy kolędują z Dwójką, godz. 15:35, TVP2 W programie najpiękniejsze polskie kolędy w jazzowych aranżacjach wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka. Gospodarz zdradzi ciekawostki związane z obowiązującymi na Śląsku świątecznymi zwyczajami.

 • Włamanie na śniadanie, godz. 15:40, TV4 Duet speców od okradania banków przygotowuje się do ostatniego w karierze napadu, który ma sfinansować zakup pensjonatu spokojnej starości. Sfrustrowana gospodyni domowa krzyżuje plan działania.

 • Cztery Gwiazdki, godz. 20:00, TVN7 Kate i Brada każde Boże Narodzenie spędzają gdzieś na słonecznych Karaibach. Dzięki temu żyją w szczęściu i spokoju. Jednak tego roku z powodu mgły lot został odwołany, a bohaterowie niespodziewanie stają przed niezwykle trudnym zadaniem...

 • Pieniądze to nie wszystko, godz. 20:00, TVN Chłopi z upadłego pegeeru ratują życie biznesmenowi, jednocześnie biorąc go do niewoli w zamian za duży okup. Gdy jego żona i wspólnik nie chcą zapłacić, mężczyzna postanawia zarobić żądaną sumę.

 • Pan Wołodyjowski, godz. 20:25, TVP1 Zakochany Azja porywa Basię. Kobiecie udaje się uciec. Wściekły Tatar napada na Raszków. Gdy Turcy oblegają Kamieniec Podolski, Wołodyjowski i Ketling wysadzają twierdzę, aby nie oddać jej wrogom.

 • Burleska, godz. 20:10, Polsat Obdarzona wyjątkowym głosem dziewczyna z małego miasteczka wyjeżdża do Los Angeles, gdzie trafia do rewii. Spełnia marzenia o karierze, jednak wraz ze sławą pojawiają się problemy.

 • Showtime, godz. 22:10, TVN Detektyw Preston i patrolowy Sellars występują razem w programie na żywo o pracy policji. Sellars chce dobrze wypaść na ekranie, a Preston robi wszystko, by zaprezentować się jak najgorzej.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×