Co wydarzy się podczas finału "Tańca z gwiazdami"?

Ania Wyszkoni czy Agnieszka Sienkiewicz, Jank Kliment, czy Stefano Terrazziono? Zanim dowiemy się, kto sięgnie po Kryształową Kulę i pieniądze, widzów czekają nie lada emocje.

Multimedia

W finale "Dancing with the stars" obie pary zatańczą po 3 tańce. Pierwszym będzie wybór jury, drugim samych uczestników, a jako trzeci taniec pary pokażą się w freestylu.

  • Właśnie oba freestyle będą ozdobą tanecznego finału, pary i choreografowie ciężko nad nimi pracowali. Agnieszka i Stefano zatańczą do muzyki z filmu "Piraci z Karaibów", a Stefano będzie oczywiście Jackiem Sparrowem. Ania i Jan zatańczą do miksu piosenek Whithey Houston, a Ania zagra postać piosenkarki z "Bodyguarda" – zdradza nam osoba z produkcji.

CZYTAJ TAKŻE: KTO WYGRA DRUGĄ EDYCJĘ "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"? ANIA WYSZKONI I AGNIESZKA SIENKIEWICZ ĆWICZĄ PRZED FINAŁEM "TAŃCA Z GWIAZDAMI" [WIDEO]

Muzyczną gwiazdą odcinka będzie Sylwia Grzeszczak, która zaśpiewa z 14 osobowym chórem, piosenkę "Kiedy tylko spojrzę".

Oczywiście w finale nie zabraknie wszystkich gwiazd i tancerzy, których oglądaliśmy w tej edycji. Zobaczymy ich w tańcach wspólnych i efektownym otwarciu finałowego show.

Będziecie oglądać?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×