Co wydarzy się w 12. sezonie serialu "Ojciec Mateusz"? [ZDJĘCIA]

Nowe odcinki serialu "Ojciec Mateusz" od września w TVP1. Z czym tym razem będzie mierzył się dociekliwy ksiądz z Sandomierza?

Multimedia

NOWE ODCINKI "OJCA MATEUSZA" OD WRZEŚNIA 2014 W TVP1!

Ekipa serialu "Ojciec Mateusz" jest w trakcie nagrywania nowej, 12. już serii. Zdjęcia potrwają do połowy lipca, a sześć z trzynastu odcinków reżyseruje tytułowy Ojciec Mateusz, czyli Artur Żmijewski.

W nowych odcinkach "Ojca Mateusza" zobaczymy powszechnie szanowanych obywateli Sandomierza, których okoliczności postawiły przed trudnymi wyborami. Aby bronić tego, co dla nich najważniejsze posuną się nawet do zbrodni.

Ojciec Mateusz będzie m.in. pomagał zmierzyć się z tragiczną rodową historią Teresy (Danuta Stenka) i pójdzie tropem kryminalnej historii z pensjonatem, siostrami i pieniędzmi w tle.

Wśród gości 12. serii "Ojca Mateusza" będą m.in. Joanna Kurowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Edyta Olszówka, Władysław Kowalski, Bartek Kasprzykowski i Iza Dąbrowska.

Komentarze

Skomentuj
  • batonik89 (gość)

    Chciałabym,żeby w 12 sezonie Orest oświadczył się Justynie i wtedy ślub z weselem,noc poślubna i dziecko,może będą mieli czworaczki,a może synka Antka,ciekawe,czy mały będzie podobny do taty Oresta

    02.09.2014 19:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×