Co znajdziemy w garderobie Natalii? "Enjoy The View Love Natalia" odc. 3!

Natalia dość szybko zadomowiła się w podwarszawskiej willi. Enjoy the view <3 Natalia już w najbliższą niedzielę 23.02.2014. o godz. 22:00 tylko w VIVA Polska.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 23.02.2014, ODC. 3. CO MALARZE ZNALEŹLI W GARDEROBIE NATALII? [WIDEO] PATRYCJA MIKUŁA CZYLI PATTI Z "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" O SIWIEC I JEJ RALITY SHOW

Mimo, że zachwyt po przeprowadzce jeszcze nie minął, przyszły już problemy dnia codziennego: Wybór sukienki na MTV EMA Pre-Party, odmalowanie sypialni, a także próba poskromienia Reda, który jak zwykle nie jedno potrafi nabroić!

  • Nie wiem w co się ubrać na imprezę MTV - żaliła się Natalia Mariuszowi. Na szczęście z pomocą przybyła jej koleżanka, którą jest stylistką. Walizka z sukienkami, pokój z dużym lustrem i można zacząć przebierać. Jak zwykle wybór nie był wcale taki prosty!

CZYTAJ TAKŻE: NAMIĘTNE ZABAWY NATALII SIWIEC Z MĘŻEM NA BASENIE. "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" [WIDEO] NATALIA SIWIEC ZAPRASZA NA 1. ODCINEK "ENJOY THE VIEW <3 NATALIA" [WIDEO] W dzień imprezy Natalia musiała również postanowić jak chce pomalować sypialnie? Przy okazji powstał jeszcze jeden problem. Czy zostawić malarzy samych w domu? Z rozwiązaniem przyszedł RED, który zaproponował zainstalowanie kamerki w garderobie. Czy malarze zechcą pogrzebać w jej ciuchach i gadżetach?

W końcu przyszedł czas na MTV EMA Pre-Party, na której Natalia była w swoim żywiole. Dziesiątki wywiadów, setki zdjęć, spotkania ze znajomymi, a także niespodziewana wizyta w męskiej toalecie.

Co jeszcze wydarzy się w najnowszym odcinku "Enjoy the view >3 Natalia"? Dowiemy się w niedzielę, 23 lutego tylko w VIVA Polska

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×