Coraz mniej osób ogląda "Modę na sukces"

"Moda na sukces" traci widzów. Co na to TVP?

Multimedia

Serial "Moda na sukces", który kiedyś gromadził przed telewizorami miliony widzów, dzisiaj ogląda już tylko 359 tys. osób. Dzięki niemu TVP1 zajmuje trzecie miejsce w rynku.

CZYTAJ TAKŻE: "MODA NA SUKCES" BĘDZIE TYLKO 4 RAZY W TYGODNIU TVP ZREZYGNUJE Z "MODY NA SUKCES"?

Najchętniej oglądany odcinek bieżącego sezonu, emitowanego przez telewizyjną Jedynkę 9 października, zobaczyło 428 tys. widzów. W czasie nadawania serialu liderem jest TVN, na którym można oglądać program "Ugotowani". Drugie miejsce zajmuje Polsat ("Pierwsza miłość" i "Dzień, który zmienił moje życie").

Pierwszy odcinek "Mody na sukces" w TVP1 można było obejrzeć w 1994 roku. Produkcja opowiada o losach rodziny Forresterów, właścicieli domu mody z Los Angeles oraz ich krewnych i znajomych.

Komentarze

Skomentuj
  • Zdegustowana (gość)

    Coraz mniej? moze dlatego ze TVP1 zupełnie o widzów nie dbała? Emisja mody była zmieniana wielorazowo z bylejakiego powodu. Inne seriale jak klan itp były emitowane notorycznie bez jakichkolwiek wahań w czasie. potem emisja była w godzinach w ktorych normalni ludzie pracują. wiec sama jest sobie winna wielka tvp1. Fani serialow powinni byc szanowani, gdyby byla wiadoma konkretna godzina i gdyby ona byla stala - to z pewnoscia ogladalnosc nie malalaby a wrecz przeciwnie.

    19.12.2014 01:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×