Coraz więcej kontrowersji wokół nagich zdjęć Kate Middleton

Brytyjska rodzina królewska postanowiła podjąć kroki prawne, ale nie wiadomo czy tą decyzją nie dolała tylko oliwy do ognia.

CZYTAJ TAKŻE: ZDJĘCIA ROZEBRANEJ KATE MIDDLETON TRAFIĄ DO SĄDU KATE MIDDLETON POKAZAŁA PIERSI

Już nie tylko francuski "Closer" ujawnia, jak naprawdę wygląda księżna Cambridge. Goły biust Kate pojawił się także w irlandzkim "Daily Star" i włoskim "Chi". Co prawda rodzina królewska złożyła dzisiaj w paryskim sądzie pozew przeciw grupie Mondadori, wydającej francuskiego "Closera" oraz "Chi", ale nie bardzo wiadomo, czy nie jest to tylko dodatkowa reklama dla plotkarskich pism. "Chi" poszło bowiem na całość - zapowiedziało opublikowanie aż 26 stron zdjęć rozebranej Kate Middleton.

CZYTAJ TAKŻE: DZIENNIKARZE NIE MOGĄ PYTAĆ WILLIAMA I KATE O HARRY'EGO KSIĘŻNA KATE NA BIWAKU[ZDJĘCIA]

Jakby tego było mało, wydawcy pism zapewniają, że mają bardzo "ostre" zdjęcia książęcej pary, sugerując, że uwieczniono na nich jak Kate Middleton i książę William uprawiają seks... Amerykański serwis YouPorn.com już zgłosił chęć nabycia tych fotek i ich opublikowania! Zapewnił, że cena nie gra roli...

Na razie brytyjskie gazety, skądinąd znane z braku szacunku dla wielkich tego świata, solidarnie odrzuciły możliwość publikowania zdjęć rozebranej księżnej.

Komentarze

Skomentuj
  • gaa (gość)

    Już po historii Diany powinna wiedzieć, że paparazzi są wszędzie i nie powinna latać z gołym biustem.

    18.09.2012 00:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×