córka boga

"W domu". Małgorzata Szumowska i Michał Englert o swoim filmie dla HBO Polska. Żałują, że "Córka boga" miała premierę bezpośrednio na Netflix? [WYWIAD]

Na platformę HBO GO niedawno trafił filmowy projekt "W domu", w którym polscy twórcy - związani z kinem, teatrem czy operą - postanowili przedstawić swoje spojrzenie na życie w dobie COVID-19. W ramach cyklu swój film pt. "Chłopiec z widokiem" przedstawili Małgorzata Szumowska oraz Michał Englert. Zobaczcie, co nam powiedzieli o swojej produkcji!

27.07.2020W domu

Przeczytaj także:

"Demakijaż". Maja Ostaszewska o buddyzmie, protestach pod Sejmem i miłosnym trójkącie [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

W niedzielne popołudnie w Polsat Cafe zobaczymy kolejny odcinek programu „Demakijaż”, a w nim rozmowa Krzysztofa Ibisza z Mają Ostaszewską, która już od 6. roku życia marzyła o tym, by zostać aktorką. To marzenie udało się spełnić z nawiązką. Maja Ostaszewska opowie też o buddyzmie i dlaczego warto brać udział w protestach pod Sejmem w słusznej sprawie. Zobacz zwiastun nowego odcinku programu "Demakijaż".

06.04.2018Demakijaż

"Twarz" Małgorzaty Szumowskiej powalczy o Złotego Niedźwiedzia na 68. Berlinale!

„Twarz”, czyli nowy film w reżyserii uznanej i wielokrotnie nagradzanej Małgorzaty Szumowskiej, weźmie udział w Konkursie Głównym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, który rozpocznie się 15 lutego 2018 roku. Wybitna autorka ma już na swoim koncie nagrodę Srebrnego Niedźwiedzia, którą otrzymała w 2015 roku za najlepszą reżyserię „Body/Ciało” oraz wyróżnienie dla swojego wcześniejszego obrazu: „W imię…” z Andrzejem Chyrą w roli głównej. Czy „Twarz” zdobędzie Złotego Niedźwiedzia na zbliżającym się Berlinale?

18.12.2017Twarz

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×