Córka Joanny Szczepkowskiej w "M jak miłość"

Hanna Konarowska zagra Wiolę, nową koleżankę Uli.

Multimedia

Samo nazwisko aktorki może niewiele mówi, ale ma ona koncie już kilka ról. Zagrała w "Lejdis", "Prawdziwych historiach", "Kryminalnych", "PitBullu" i "Oficerach", ale najważniejsze są chyba doświadczenia, które zebrała u boku mamy, wybitnej aktorki Joanny Szczepkowskiej...

CZYTAJ TAKŻE: SZCZEPKOWSKA JEST ZŁA NA JANDĘ

 • Już w wieku 15 lat wiedziałam, że chcę zdawać na aktorstwo. Nie próbowałam uciekać od tego, bo się nie dało. Ja się wychowałam w tej atmosferze, przesiąkłam nią i ona we mnie została. Zawsze byłam i jestem bardzo emocjonalnie związana z mamą. Ona mnie brała do teatru, a ja na niego od dziecka patrzyłam - powiedziała w jednym z wywiadów

Konarowska wraca do pracy po przerwie, spowodowanej urodzeniem córki - przypomina "Fakt". Ojcem dziecka jest Jakub Wons.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Janosik (gość)

  Błagam czy wy juz całkiem oszaleliscie z tymi gwiazdami jaka to gwiazda ona Hollywood na oczy nie widziala a wy takie glupoty opowiadacie ,czy wy naprawde nie wicie kogo dac, za co płace ten cholerny abonament zeby te same mordy w kółko ogladąć .

  29.03.2012 18:05
 • zołza (gość)

  no,cóż- nie dorasta do pięt Matce-choćby jak chciała być taka-nic z tego -ani uroda ani talent-jeśłi już chciała mieć zawód na "A" -to może-a...kucharka?

  29.03.2012 15:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×